Autor Zpráva
Rokka
Profil
Ahoj,
samozřejmě bych chtěl stránku přizpůsobit tak, aby byla co nejlépe posuzována vyhledávači z hlediska nadpisu <h1>, <h2>, atd.
Mám problém v tom, že mám pouze jeden nadpis a pak jen odstavec textu a tak bych to nejraději zachoval. Je možné označit nějaké slovo v obsahu do tagů <h2> a tím tak získat posloupnost nadpisů? Neposoudí to vyhledávač špatně?

Jak reaguje vyhledávač na více nadpisů za sebou stejné úrovně např. <h1><h2><h2><h2><H3><h3><h3><h3>

Děkuji za vysvětlení.
Marek Prokop
Profil
bych chtěl stránku přizpůsobit tak, aby byla co nejlépe posuzována vyhledávači z hlediska nadpisu <h1>, <h2>

Nevím o tom, že by nějaký vyhledavač posuzoval stránky z hlediska nadpisů <h1> a <h2>.

Mám problém v tom...

Žádný problém nemáte. Klidně na to zapomeňte.

Jak reaguje vyhledávač na více nadpisů za sebou stejné úrovně např. <h1><h2><h2><h2><H3><h3><h3><h3>

Nijak. To, co jste napsal je pro vyhledavač prázdný řetězec, který se do indexu vůbec nedostane.
grimword
Profil
on to myslel jinak, on myslel, jak bude regovat vyhledávač na vícenásobné použití stejné úrovně za sebou

<H1>Tovarna
----<H2>Auta
----<H2>Autobusy
--------<H3>Male autobusy
--------<H3>Velke autobusy

odpoved za me, je to ok ;)
Rokka
Profil
No jsem v sekci SEO optimalizace, tak jsem to nepsal tolik do detailu. Myslel jsem, že to bude jasné ale není :D

Já takový pocit mám, přeci struktura nadpisů je důležitá na lepší pozici ve vyhledávačích. Nebo to byl zase jenom nějaký blábol na tvorba webu?

Domyslete si do těch tagu texty, např. h1 tvorba www stránek h1, h2 grafické návrhy h2, h2 programování h2, které bere vyhledávač v potaz. Zlepšení pozice ve vyhledávačích. Přeci také závisí na strukturovaní nadpisů nebo se pletu?
Marek Prokop
Profil
Domyslete si do těch tagu texty

Promiňte, ale to je právě to, co neumím, protože na těch textech záleží z 99,99 procent, kdežto na těch značkách jen ze zbývajícího 0,01 procenta, a to ještě kdo ví jestli.

Proto i nadále trvám na tom, že řešíte neexistující problém.
Trejpa
Profil
Rokka
Pokud to chápu správně, jde ti o to, aby nebyly úrovně nadpisů přeházeny nebo vynechány (H1 > H3 > H2 > H5). Ne, to vyhledávačům nevadí.

Jak reaguje vyhledávač na více nadpisů za sebou stejné úrovně
Jak bys na to reagoval ty? Uvozuje-li každý nadpis další obsah (odstavce, tabulky, ...), pak je vše v pořádku. Snažíš-li se udělat stránku z po sobě jdoucích nadpisů, pak je něco špatně.

<h1><h2><h2><h2><H3><h3><h3><h3>
Vždyť to je normální úrovňové zanoření.
<h1>Auto</h1>
    <h2>Úvod</h2>
        <p>Auto je stroj.
    <h2>Části auta</h2>
        <h3>Volant</h3>
            <p>Volantem se auto řídí.
        <h3>Spolujezdec</h3>
            <p>Slouží k rozptylování.


Je možné označit nějaké slovo v obsahu do tagů <h2>
Je. Potom se toto slovo „vytrhne“ z textu a stává se nadpisem. Mimochodem, do odstavce nadpis vložit nejde (ani jiný blokový element).

struktura nadpisů je důležitá na lepší pozici ve vyhledávačích
Není.

EDIT: Překlep.
Rokka
Profil
Díky ze jsi mě pochopil a díky za vysvětlení

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0