Autor Zpráva
Olinka
Profil
Ahoj
Na 4 mých webových projektech pg3-5 z čista jasna všechny pg unranked.
Nic jsem na stránkách nezměnila. Pravidelně píšu. Linky neprodávám. Počet z5odkazů mám do 15 na každé stránce v patičce, odkazy relevantní k obsahu. Na stránkách si dávám záležet a snažím se dodržovat vše OK. Na všech stránkách mám adsense (stránky nejsou MFA). Prosím může mě někdo nasměrovat kde by jsem mohla zjistit co to znamená pg unranked a proč najednou na 4 weby během týdne? Pátrala jsem, ale asi blbě. Děkuji
O.
Rammsteinmv
Profil
1.) adresa tvých webů?
2.) čím to měříš?
Olinka
Profil
Rammsteinmv:
Ahoj
1.) omlouvám se, neuvedu - jednou jsem to udělala na podobnném foru.. a dodnes toho lituji
2.) používám doplněk -Odkaz jinak jsem totok projela všude kde se dalo:)
doplnuji info:
V google webmaster tools vše OK
weby mají podstránky (80-150) na některých pgrank zůstal stejný. (U všech website, ale na HP - unranked.) Nikde se, ale nezměnil tak, že by klesl když se změnil tak na unranked.

Zajímavé je, že na internetu at hledám kde hledám ti to nikde nikdo pořádně nevysvětlí já se domnívám, že by to mohlo znamenat -- zatím nepřiřazeno případně nepřiřazeno neexportováno.. ale nejde mi do hlavy proč najednou totok viz muj topic kdyby penalta ze 4 na 0 je to jasné, ale unraked.. hledám dál
Diky za typy

edit. - stačí mi když mě někdo zkušený nasměruje linkem
jdu projíždět zatím googla :) - what is the difference of a page rank 0 and unranked page?-
Marek Prokop
Profil
[#3] Unranked Vám nikdo nikde nevysvětlí, protože žádná taková hodnota GTPR neexistuje. Rozsah hodnot jsou celá čísla od nuly do deseti.

Mimochodem, jediný zdroj informací o GTPR je Google Toolbar. Vše ostatní jsou pirátské hacky, které dotazují servery Googlu v rozporu s jeho pravidly a vcelku logicky proto někdy fungují a někdy nefungují.
Olinka
Profil
Marek Prokop:

Děkuji za upozornění ohledně Google Toolbaru. Dle Google Toolbar - "žádné informace o hodnocení PageRank nejsou k dispozici" jinak vše viz můj příspěvek. Stránky se indexují jako dříve pozice stejné tak se slavnym PageRankem přestávám zabývat třeba to bude velký skok na 7 a napínají mě:D
Ještě jednou děkuji
O.
Rammsteinmv
Profil
1.) omlouvám se, neuvedu - jednou jsem to udělala na podobnném foru.. a dodnes toho lituji
xD no tak to si neumím představit...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0