Autor Zpráva
jaros
Profil *
dobry den,

spravil som na webe seo, zadal som aj klucove slova, aj v title som dal klucove slova..atd a stale som nekde vzadu v googli.
mohol by mi nekto prosim sa mrknut na zdrojovy kod a poradit v com som mozno spravil chybu alebo neco doplnil?

prosim formou spravy.
tiso
Profil
jaros - tu správy nefungujú, takže keď niečo také chceš, tak uveď na seba kontakt.
Predtým ale odpovedz na jednu otázku: čím je tá stránka taká prínosná pre ľudí aby ju našli v googli?
radas
Profil *
jen takový tip :
1) samotné přidani stránky do googlu - add url
2)sitemap.xml
3)nějaká struktura web + tematické články - nadpisy, klíčová slova v článcích atd..

ale to je tak asi vše co by se tak dalo napsat, když nebylo nic zveřejněno - adresa tematika atd...
shaggy
Profil
radas
1.) zbytočné. Ak na web nevedie spätný odkaz, tak to nepomôže. Ale on píše, že sa dokáže nájsť, takže ho Google indexuje... a tým pádom je tento bod opäť zbytočný.
2.) zbytočné, základom je kvalitné prelinkovanie webu. Ak na tie stránky (myslím stránky v rámci webu) nikto neodkazuje, ani nie sú prínosné pre návštevníkov, tak im sitemapa nepomôže k lepšiemu umiestneniu.
radas
Profil *
shaggy
no to ano ja vychazel z toho že aspoň nějaké prelikovaní už proběhlo...ale jinak máš pravdu...
Rammsteinmv
Profil
jaros
Adresa tvého webu je?

prosim sa mrknut na zdrojovy kod
Není to o zdrojovém kódu,většina věcí lze zjistit bez nahlénutí do kódu
Hitman
Profil
Lidé toho na zde na diskusi chtějí vyvěštit hodně, ale zdrojovy kod asi ještě nikdo nezkoušel :-).

Co takhle ho sem přidat, nebo poslat odkaz na stránku?
jaros
Profil *
upresnim to, google indexuje moj web, lebo som ho dal zaidexovat do add url google.
registracia cca 50 sk katalogov.

podobne weby co som videl maju asi na takej urovni obsah ako ja a najde ich to na prvom mieste.

kontakt:
morder007@azet.sk, a url sem nechcem moc dat, pretoze to je len testovaci web na seo.
Rammsteinmv
Profil
registracia cca 50 sk katalogov.
Zbytečně moc

url sem nechcem moc dat, pretoze to je len testovaci web na seo.
Aha... Tak to jo,v tom případě...
jaros
Profil *
registracia cca 50 sk katalogov.
Zbytečně moc

url sem nechcem moc dat, pretoze to je len testovaci web na seo.
Aha... Tak to jo,v tom případě...


preco zbytocne moc je 50 katalogov?
Rammsteinmv
Profil
Už jsem to tu někam psal: čas který spotřebuješ registrací webu do 50 katalogů lze využít i mnohem lépe... Já si vystačím s několika kvalitními a hodně lidí to nedělá vůbec (já spíš ze zvyku).
jaros
Profil *
aha, chapem aj viacej ich je ale som vybral najkvalitnejšie a najnavstevovanejsie.
Hitman
Profil
upresnim to, google indexuje moj web, lebo som ho dal zaidexovat do add url google.

To nemusí být pravda, i tak tě nemuseli zaindexovat. Ale v tom problém asi nebude.
jaros
Profil *
ale ano indexuju ma, zadam moju domenu do google a najde ma to na prvom mieste

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0