Autor Zpráva
Pavel Dumbrovský
Profil *
Zdravím Vás,
v poslední době se snažím hodně zdokonalit v oblasti SEO, pročítám kde co, ale furt z toho mám takové smíšené pocity. Projel jsem i hodně vláken v této sekci, pořád se dočítám OBSAH OBSAH OBSAH. Tak mi řekněte, jaktože může být doména www.uklidjaruska.cz na dotaz "úklidové firmy" před doménou www.potsch.cz ? Potsch má mnohem větší rank, mnohem větší počet zpětných odkazů, mnohem "lepší obsah" - ono obsah u komerčních stránek je stejně jen omílání klíčovejch slov. Jak je to teda možný?? Díky.
grimword
Profil
vyhledávače zvýhodňují nové weby (není nový?)

nezáleží jen na počtu zpětných odkazů, ale i na jejich kvalitě a hlavně tématičnosti

obsah je důležitý, ale ten se nepočítá na znaky, ale na strukturu, klíčové slova a vhodnost jejich rozmístění
Pavel Dumbrovský
Profil *
Nový není, ale takových webů tam je víc. Najdou se i weby, které nemají skoro žándý text a jsou výše než my, kteří se soustředíme na SEO text - strukturovaný, sémantický a plný klíčovejch slov. To je výsměch těm, kteří říkaj, aby se weby psaly hlavně pro návštěvníky. K čemu to je..
tiso
Profil
Pavel Dumbrovský: „K čemu to je..
To je tá správna otázka...
jirkapinus
Profil
u toho tvýho webu se příliš často opakuje slovo úklid, je toho tam zbytečně moc. to může být ten problém - příliš velká hustota klíčových slov.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0