Autor Zpráva
mjk
Profil *
Seznam mi indexuje jen první stranu. Moje stránky Odkaz, texty nejsou zkopírované. Poradíte mi v čem je problém?
Marek Prokop
Profil
Jak je ten web starý? Má nějaké slušné zpětné odkazy?
mjk
Profil *
Doménu jsem si registroval asi před týdnem, do do seznamu jsem to nechal zaindexovat tak před pěti dnama a do google tak o dva dny později. Zatím jsem se registroval asi do 20 katalogů, ale přidali si mě zatím jen asi 3.
P.S. google mi indexuje asi 5 stránek.
ninja
Profil
mjk: mejte trpelivost. Zatim muzete obsahove i graficky kompletne predelat sve stranky. Nebo si opravdu myslite, ze na zaklade vasi prezentace od vas nekdo bude chtit nejake sluzby?!
Marek Prokop
Profil
Doménu jsem si registroval asi před týdnem

Tak ještě tři-čtyři týdny počkejte a pak teprve začněte být nervózní.
mjk
Profil *
[#4]Co se vám na mé prezentaci nelíbí?
Plaváček
Profil
mjk

Co se vám na mé prezentaci nelíbí?

Mně se třeba nelíbí, že se mi stránka v Internet Exploreru nezobrazí, ale nabídne k uložení, což určitě dělat nebudu.
fuckin
Profil
mjk
Myslim ze muzes byt rad ze mas indexovanou jen jednu. Jak se tak nato divam tak katastrofa, same 404. Dale treba prava strana webu jde do nekonecna. Vic nez 5 plnohodnotnych stran co zaindexoval google tam asi nebude.
mjk
Profil *
Jak se tak nato divam tak katastrofa, same 404. Dale treba prava strana webu jde do nekonecna.
A co máš za prohlížeč ? V Mozille to chodí dobře, V IE skoro taky. Předělával jsem koncovky z xhtml na htm kvůli IE, takže proto ti to asi nechodilo.
fuckin
Profil
problem s 404 uz odstranils.

nekonecna prava strana zustava.
prohlizece - ozone, skyfire, s60webkit atd...
mjk
Profil *
Tyhle prohlížeče ani neznám ale podívám se na to.
fuckin
Profil
ten problem nebude jen v tech prohlizecich, urcite i ve znamejsich, akorat nemam moznost to vyzkouset.
Richi
Profil
Tyhle prohlížeče ani neznám ale podívám se na to.

proboha, nech si udělat web od někoho kdo tomu rozumí, tohle je hrůza, od firmy co má takový web bych si nic nekoupil a už vůbec bych si nenechal radit ve financích ... když nemá firma blbých pár tisíc na průměrnou prezentaci nechápu jak chce nabízet nějaké finanční služby :-)

p.s. zkus alepon tohle http://browsershots.org/
dead liska
Profil *
taky jsem narazil na drobný problém s indexováním seznamu. je možné, že zakládá nové stránky jen 2 do mesíce?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0