Autor Zpráva
radEg
Profil
Robil som stranku pre firmu ktora predava bazeny. Nieje to eshop ale len prezentacna stranka firmy s predstavenim produktov.
Po cca mesiaci ma tak 30 navstev denne.
Je to asi dost malo ale v podstate to neviem posudit resp. nemam s cim porovnat.

Stranka je bez diskusneho fora, bez rozsiahlych clankov o konkretnych predavanych produktoch, bez platenej reklamy, bez lovenia spatnych odkazov, bez specialnych SEO uprav. Cca pred dvoma tyzdnami bola registrovana do cca 20 katalogov v CR. Nasiel si ju googlebot aj seznam.
Chcem sa vas spytat len tak orientacne kolko mate navstev denne na svojich strankach, ktore su len prezentaciami urcitej malej firmy ?

Viem ze je to individualne ale aby som sa aspon troska dostal do obrazu.
Je to v stovkach, tisickach ?

Dik za info.
ninja
Profil
Zalezi co firma nabizi a jaky je o jeji sluzby zajem. Kolik z tech 30 lidi ma zajem a nakonec bazen objedna? To je nejdulezitejsi udaj.
radEg
Profil
To je sice pravda, ale moja otazka nesmerovala ci je to dost navstev.
Moja otazka bola kolko ludi priemerne chodi na vase stranky s podobnym rozsahom.
tiso
Profil
Na web jednej firmy 20-30 denne
ivankaa
Profil *
ahoj, ak ti to pomoze, tak robila som stranku veterinarnej ambulancie, funguje od 01/09 a podla google analytics ma za posledne mesiace vyse 150 prezreti, avsak pouziva sa google adwards, co urcite zlepsuje navstevnost a nie je draha
i.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0