Autor Zpráva
FrenkeeS
Profil *
Ahoj vím že už se to tady řešilo asi mockrát ale stejně založím nové téma protože z předchozích příspěvků nejsem moudrý.

Mám takový problém s online generátory ale i s těmi v PC. Vždy mi zapíší do sitemap.xml jenom pár odkazů nikdy nesledují odkazy dál na webu mám cca 50 článků ale ani jeden z nich mi gnerátory nezaindexují. pls poradte
můj web : www.web-frenka.ic.cz je napsaný v PHP fusion v6
nightfish
jestli ono to nebude tímhle:

Jak snížit ping
Nemáte oprávnění prohlížet tuto stránku!
FrenkeeS
Profil *
to mě nenapadlo....to oprávnění platí pro neregistrované uživatele...ale ted me napadla jeste jedna vec..myslim že veškerej text na strnkách se mi ukládá do Mysql ale newim to jistě protože v žádnym adresáři na FTP nejsou moje články
Joker
FrenkeeS:
to oprávnění platí pro neregistrované uživatele
No vyhledávací roboti se asi nebudou registrovat :-)
Hlavně ale stránky viditelné jen pro registrované by asi neměly být viditelné vyhledávačům, že.
tiso
FrenkeeS: problém je ten, že online generátor ani vyhľadávač sa nedostanú k tým článkom, pretože ich obsah sa zobrazuje iba prihláseným.
Chamurappi
Reaguji na FrenkeeSe:
newim to jistě
Slovo „nevím“ se píše s jednoduchým V, vrať se na ZŠ, jestli to neumíš.

to mě nenapadlo....to oprávnění platí pro neregistrované uživatele...
Když něco hledáš a vyhledávač tě pošle na stránku, kde se musíš zaregistrovat, abys našel to, cos hledal, jsi s jeho prací spokojen?
FrenkeeS
Profil *
chamurappi.... slovo newim s w píšu schválně!!!

jinak na odpovědi ostatních... poďme se spíše zabývat problémem jak vyřešit tuto situaci než řešit proč tato situace je taková jaká je.
Joa ten přístup...já nepotřebuji aby sitemapa obsahovala obsah těch stránek ... já pouze potřebuji aby generátor zaznamenal odkaz té stránky a ten je přístupný všem..ale stejně by mě zajímalo jak toto řeší e-shopy které mají weby přes PHP fusion a mají někdy i přes 2000 stránek a stránky jsou zobrazovány jenom uživatelům..... PHP fusion je velice rozšířený CMS a je možné že existuje nějaký mód který se dá do fusionu nainstalovat přes infusions... ale problém je vtom že já jsem na oficiálních stránkách podpory módů nic takového nenašel... možná že některý z uživatelů kteří listují stránkami jakpsatweb jsou zběhlejší než já v tomto oboru a znají nějaký mód třeba i z zahraničí...tak Vás co vědí žádám abyste mi pls helpli
Chamurappi
Reaguji na FrenkeeSe:
slovo newim s w píšu schválně!!!
Hm, hlásíš se hrdě k projevu hlouposti.
Asi ti tady zamknu, schwálně!

abyste mi pls helpli
Porušuješ závazná pravidla: Pište česky nebo slovensky. Nutné anglické citace pokud možno překládejte.
Marek Prokop
poďme se spíše zabývat problémem jak vyřešit tuto situaci

Jestliže chcete mít stránky nalezitelné ve veřejných vyhledavačích, musejí to být stránky veřejně přístupné, bez překážek, které roboti vyhledavačů nedokážou překonat. Registrace takovou překážkou je a dokud ji neodstraníte, nemá smysl se o tom dále bavit.
FrenkeeS
Profil *
chamurapi... to že napíšu slovo newim neznamená že jsem hloupej! pouze je to můj stylopis... já takhle prostě píšu tak se stim smiř!!!
Porušuješ závazná pravidla: Pište česky nebo slovensky. Nutné anglické citace pokud možno překládejte. "když chceš psa bíti, vždycky si hůl najdeš"
Myslím si že návšťevníci tohoto topicu=česky článku!!!!jsou natolik inteligentní že vědí co je to slovo help..pokud si myslíš opak je mi tě líto

marku....tu registraci jsem teda vypnul...ted ještě budu muset všech 52 článků zpřístupnit veřejnosti...zatím zveřejním jen téma Airsoft a vyzkouším jestli mi to generátory zaindexují...pokud máte jinej nápad nebo řešení bez váhání pište
FrenkeeS
Profil *
coe...poč nikdo nepíšete??
Chamurappi
Reaguji na FrenkeeSe:
Protože jsi už jasnou odpověď dostal. Není o čem psát.

to že napíšu slovo newim neznamená že jsem hloupej!
Znamená to, že se nedokážeš přizpůsobovat konvencím lidí, které žádáš o radu. Naprosté ticho či projevy odporu jsou z naší strany oprávněné reakce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: