Autor Zpráva
filio
Profil *
Má zde někdo zkušenosti s nákupem zpětných odkazů? Zkoušel jsem to na webtrhu, ale sehnal jsem pouze pár nabídek. Potřeboval bych co nejrychleji sehnat větší množství zpětných odkazů. A systémy typu seolista opravdu nehledám. Hledám nějakou solidní firmu co by mi zajistila srank 90.
Marek Prokop
Profil
Sice tím neodpovídám přesně na Vaši otázku, omlouvám se, ale já bych Vám hromadný nákup zpětných odkazů moc nedoporučoval. Na českém internetu IMHO žádný dobrý systém pro takový nákup není. Lepší je si vyhledat vhodné weby jednotlivě a kontaktovat přímo jejich provozovatele.
Hitman
Profil
filio

Žádný podobný systém na výměnu odkazů, které by byl funkční a měl by smysl neznám. Nicméně, pokud by jste měl zájem nějaké odkazy sehnat, mohl bych Vám s tím pomoci, pokud nejde o tisíce odkazů, ale řekněmě stovky. V případě zájmu Hitman@inMail.cz .
unipow
Profil
filio

Měl bych dotaz, k čemu budeš mít ten srank 90? Je za to nějaký bonus, či co?
MichalekII
Profil
unipow

Měl bych dotaz, k čemu budeš mít ten srank 90? Je za to nějaký bonus, či co?

Samozřejmě, je to jeden z parametrů vstupující do systému řazení výsledků na vyhledávači seznam.

A proč Vy se tedy honíte za ranky? viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=61733&forum=13&page=-1

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0