Autor Zpráva
Moo
Profil
Dobrý den,

Prosil bych o jednu radu.
Vytvářím jazykové mutace webu. Základní česká verze bude na www.tk-eridanus.cz. Chci vytvorit slovenskou domenu s vlastni linkovou popularitou, ktera bude www.tk-eridanus.sk ale zaroven bych rad, pro zjednoduseni celeho webu, aby byly fyzicky vsechny soubory slovenske verze v adresari www.tk-eridanus.cz/sk/.

Domenu www.tk-eridanus.sk jsem tedy na serveru natvrdo nasmeroval a ma root v adresari ceske domeny www.tk-eridanus.cz/sk/.

Cili web bude fungovat, veskera linkova popularita a ostatni SEO slovenske verze mi vznika na slovenske domene, ale zaroven mi tim nejspis vznikl duplicitni web:
www.tk-eridanus.sk a www.tk-eridanus.cz/sk/
je to tak? Da se nejak potlacit www.tk-eridanus.cz/sk/ nebo lze tento problem nejak jinak rozumne vyresit?

Diky
Str4wberry
Profil
Pokud se z tk-eridanus.sk bude přesměrovávat na tk-eridanus.cz/sk, tak žádný duplicitní web nevzniká.
Moo
Profil
To chapu,
ale v pripade, ze bych presmerovaval z www.tk-eridanus.sk na www.tk-eridanus.cz/sk , vznika linkova popularita na adrese www.tk-eridanus.cz/sk /a to prave nechci, musi vznikat na .sk domene.

A prave proto nepresmerovavam ale mam natvrdo nastaveny root cele domeny v adresari www.tk-eridanus.cz/sk/


Myslím že takhle duplicita vzniká a jde mi vlastně o to, zda jde nějak potlačit tu adresu www.tk-eridanus.cz/sk/.
Moo
Profil
Problém vyřešen,
Vytvořil jsem vlastní cizí adresář pro slovenskou verzi bez jakéhokoliv mod_rewrite a společné části obou webů jsem do něj nalinkoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0