21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
olda
Profil *
dobry den,
bohuzel jsem toho nevedel moc o seo, kdyz jsem nakoupil par domen a nahral tam duplicitni obsah...kdyz to vezmu konkretne, tak jsem ho mel na 3 a seznam.cz cca po trech tydnech vyhodil 1...respektive ji stale indexuje, ale kdovi na jake pozici...neni proste na 1. strane. Tak nevim, jestli, když jsem obsah tech dvou ostatnich zmenil, jestli je sance, ze se tato domena zase dostane nahoru. Je to otazka tydnu, mesicu, roku? Da se to nejak urychlit? Znovu naindexovat pres formular?Diky za odpoved, Olda
Tomik
Co se týče duplicitního obsahu, bych doporučoval použít přesměrování na straně serveru a vlastní obsah nechat jen na jedné doméně. To jestli se ta jedna doména dostane nahoru (ostatní budou zřejmě penalizovány) záleží na kvalitě obsahu a míře SEO optimalizace.
olda
Profil *
Jenze dneska je situace takova, ze kazda z tech 3 domen ma trochu jiny obsah...cili kdybych toto udelal hned, tak bych mel vsechny tri domeny na prvni strane...jenze jsem to nevedel, robot vyhodil vsechny domeny na prvni stranu i s duplicitnim obsahem...tak jsem byl spokojenej...ale asi po trech tydnech jedna vypadla kdovi kam...
Falco
Je to otazka tydnu, mesicu, roku?
Dnů spíš ne (pokud už nečekáš nějaký ten den), měsíců ano, roků určitě ne.

Da se to nejak urychlit? Znovu naindexovat pres formular?
Urychlit nejsíše ne.

Některé mé stránky se zobrazují na prvních místech aniž bych jakoukoli indexoval ručně. Prostě počkej, něco z toho vyleze. Ale nechápu, proč máš na třech doménách stejný obsah.
olda
Profil *
Mas pravdu, samozrejme pokud na stranku vede nejaky odkaz, ktery robot zna, pak urcite neni potraba indexovat.

Duvod je prosty...cim vic domen ke klicovemu slovu vlastnis, tim vickrat vyjedes na prvni strane....:-) Pokud je obsah aspon trochu odlisny, tak by to nemelo nikomu vadit.
Richi
Některé mé stránky se zobrazují na prvních místech aniž bych jakoukoli indexoval ručně. Prostě počkej, něco z toho vyleze. Ale nechápu, proč máš na třech doménách stejný obsah.

Se podívej na Kasa.cz ty maj snad 20 domén :-)
Yuhů
> Da se to nejak urychlit? Znovu naindexovat pres formular?

Ano, dá. Na to je kontrolní formulář
http://fulltext.seznam.cz/url.py/contactScreen

Nezaručuju úspěch, ale přesně na tyhle situace jsem jej navrhnul. Doporučuju dopsat co nejvíce podrobností.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0