Autor Zpráva
rachoid
Profil *
Ahoj,
ještě nedávno jsem měl page rank=3. Nyní je na nule. Vůbec netuším proč se tak stalo. Na webu jsem v podstatě nic neměnil.. Odkaz Vím, nejde zrovna o rozsáhlý web, spíš o MFA. Přesto mě zajímá proč mi klesnul pagerank na nulu? Díky
Yur4Y
Profil
Zrejme kvôli tomu veľkému množstvu odkazov na jednom mieste.
zetko
Profil
vytvor si podstranku spriatelene weby, partnerske stranky alebo nieco podobne a tam di daj odkazy s dakym popisom o com je stranka pripadne bez a z paticiek tie odkazy vymaz
rachoid
Profil *
Takže je to způsobené odkazy v patičce. to je divný.. Třeba na těchto stránkách mám také nulový pagerank a skoro žádný odkazy v patičce nemám.. Odkaz
Jimmy Hayek
Profil
rachoid
Třeba na těchto stránkách mám také nulový pagerank a skoro žádný odkazy v patičce nemám..
Tam to bude spíš tím, že na web nevede žádný pořádný zpětný odkaz, nebo je web zkrátka ještě mladý a na pagerank si budeš muset počkat. :-)
rachoid
Profil *
měl jsem page rank=3, ale poslední době mi klesnul na nulu.. Jen chci zjistit proč se tak děje,abych se pro příště poučil..
Olinka
Profil
Vůbec to neni odkazy v patičce to by jich tam musel mít 100 nejmín pochybji že jsi kdy měl pg3 s tím co máš zaindexovaný
ježek
Profil *
To Olinka: Měl jsem page rank na hodnotě 3, proč bych nemohl.
Michal Blahut
Profil
To je ale ošklivý obrázek! A to znám lidi, co se oběsili, i když měli nad 60%.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0