Autor Zpráva
bloom
Profil *
SEO analyza zdrojoveho kodu 1 nebo SEO analyza zdrojoveho kodu 2 - zajimal by me vas nazor, jak hodnotite tyhle nastroje, ma to cenu? jsou vysledky duveryhodne?
Chamurappi
Profil
Reaguji na blooma:
ma to cenu?
Ne.

jsou vysledky duveryhodne?
Ne. Při honbě za dobrým hodnocením mohou dokonce uživateli uškodit. Jejich primární účel je nahnat zpětné odkazy lidem, kteří je vyrobili. Druhá ze zmíněných služeb dokonce občas předbíhá ve vyhledávačích stránku, kterou analyzovala, protože také obsahuje její klíčová slova.
Martinx
Profil *
Účel těch stránek je zřejmý a souhlasím s Chamurappi, že je to cílené na podporu těch seo webů zpětnými odkazy. Nicméně mi to hodně pomohlo při optimalizaci mého webu. Jinak bych ani netušil, co je sitemap a nedokopal bych se k validitě a používání h1/h2... Takže smysl to určitě má ;)
_es
Profil
Martinx:
mi to hodně pomohlo při optimalizaci mého webu
Čo konkrétne tam máš teraz optimálne - optimalizované?
Ako si to chceš, alebo môžeš, overiť?
Prečo si myslíš, že práve tie tri veci majú nejaký významný vplyv na ten cieľ optimalizácie, o ktorý sa snažíš?
Terri
Profil *
Martinx:
Účel těch stránek je zřejmý a souhlasím s Chamurappi, že je to cílené na podporu těch seo webů zpětnými odkazy. Nicméně mi to hodně pomohlo při optimalizaci mého webu. Jinak bych ani netušil, co je sitemap a nedokopal bych se k validitě a používání h1/h2... Takže smysl to určitě má ;)
Ovšem ani jenda z těch úprav vám nepomohla ve vyhledávačích, protože těm je jedno jestli to máte validní nebo ne :-))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0