Autor Zpráva
eagle-owl
Profil *
Hledám weby(od 500 navstev denne),ktere by byly ochotne umistit na svuj reklamni prostor ruzne typy banneru,odkazu apod.Bude to placene od clicku(0.7-3Kc),nebo od ruznych vykonu.Pro vyplaceni nebude potreba ZL.Toto je jen pruzkum a zvazim podle nej,zda budu system realizovat.Pokud byste meli nezavazny zajem napiste prosim na ICQ 269883193.Spise informacni weby.Dekuji.
Richi
Profil
No jelikož zde popisovaných možností výdělku není mnoho myslím že zájem ze strany webů o to bude, můžete načrtnout jaký web provozujete? Nebo se teprve chystáte neco naprogramovat a zjištujete zda bude zájem?
eagle-owl
Profil *
Ano uvedený web budeme teprve programovat ale nyní potřebuji několik dobrých serverů kvůli tomu aby měli o náš systém zájem inzerenti.
Richi
Profil
Aha, takže nabízíte něco co ješte ani nemáte hotové a nevíte zda budete mít vůbec inzerenty ale už ted víte že budete platit až 3Kč/klik :-) chápu to správně?
(Ale jako nápad dobrý, sám používám všechny klikací systémy co jsou v CZ i mimo)
eagle-owl
Profil *
Právě proto je v přízpěvku věta Toto je jen pruzkum a zvazim podle nej,zda budu system realizovat.!A pokud budemem mít servery tak budou i inzerenti,kvůli tomu sem píšu.(Je to v jednání)
eagle-owl
Profil *
Ale zatím moc velký zájem není,skoro nulový,takže prosím pište jestli by jste měli zájem,zprovoznění služby by bylo za cca 3 měsíce.
Richi
Profil
No hele můj osobní názor je že vše může fungovat a třeba to zkusit, ale dělat si průzkum zda bude zájem o něco co ješte není ... no každopádně, jestli jsi schopný programátor, máš super grafika a umíš prodat produkt ... proč ne, myslím že o každou novinku je zájem.
radimh
Profil
To nebude fungovat, konkurence (eTarget, BBText, AdContext, AdSense - snad ty názvy nekomolím :o) je příliš silná. Pokud to bude web programovaný v garáži, nemá cenu se prosadit.
Anonymní
Profil *
Chválím Vaše nadšení, osobně bych do toho ale nešel. Nějaké malé weby určitě najdete a zapojíte je do svého systému. Kde ale seženete klienty, kteří tam budou ochotni nasypat své peníze? Každý kdo se živí obchodem Vám řekne, že sehnat platícího klienta e to první a poslední.
Navíc jak píše radimh trh je už docela rozebraný.
Richi
Profil
Nebo pokud neděláte specializovaný web jako třeba http://www.onlineobchody.com/ppc-system.php
Yuhů
Profil
Prosím autora tohoto tématu, aby se podepsal trochu víc než jen orel-sova. Nemám moc rád tohle poloanonymní jednání, pokud jde o obchod.

Za druhé se mi nelíbil (již změněný) nadpis příspěvku velkými písmeny.

Pokud si eagle-owl bude přát opětovné odemknutí tohoto tématu, nechť mi prosím napíše mail na dusan@pc-slany.cz a uvede v něm své jméno a email. Díky za pochopení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0