Autor Zpráva
Joe4
Profil *
Prejit na €? nebo ne? Je to vyhodnější když dolar furt klesá??? Nebo pak stejně vydělané € budou klesat podle kurzu k dolaru?
Anonym
Profil *
To je otázka? Zatím jsem ani nikde nezjistil, komu se budou vystavovat faktury? Pokud by to měla být Dublin, pak vidím možný problém pro plátce DPH, zatímco po vystavení faktury do USA není potřeba odvádět DPH, u vystavení do země EU už by to bylo zřejmě jinak
Dan7
Profil *
No to DPH to taky nevim jak se tam promitne obavam se, ze prijmy o tech 20% v pristim roce klesnou diky zapocitanemu dph skoda, ze uctovani v € bude mit casem automaticky u vsech uctu v CR...
Sirius
Profil
Je možné vrátit se z Eur na Dollary? Trochu jsem to uspěchal a nikde nemohu najít změnu měny na USD.
nightfish
Profil
Je možné vrátit se z Eur na Dollary? Trochu jsem to uspěchal a nikde nemohu najít změnu měny na USD.
příště než budeš spěchat, tak si přečti, co tam píšou
mimochodem tam stálo, že změna zpět není možná
Sirius
Profil
Já jsem to četl, jen jsem tak trochu doufal. Tím uspěcháním jsem myslel, že jsem se nepodíval nikde jinde mimo AdSense, např. tady.
Tomasje
Profil *
A to se tyka vyplaceni v € nebo i prehledu? Nekde jsem tam cetl ze i pak leze nastavit zobrazovani v mene USD??? Jak vypadaji ty prehledy daji se zobrazit v USD? nebo to plati jen pro stare a ty od prepnuti jsou jen v €?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0