Autor Zpráva
unlucky
Profil
Jaké jsou pro a proti link systému, když

přes curl

přes get content

iframe?

může mi někdo říct výhody a nevýhody hlavně z hlediska sea?
Marek Prokop
Profil
Obávám se, že Vám vůbec nerozumím.
unlucky
Profil
mám systém na správu odkazů na mých webů. Prostě klasika přidání odkazů do databáze a poté zobrazování na určité stránce.

Na ostatních stránkách bych tam zobrazil odkazy v footeru buďto přes curl - get content nebo iframe a nevím co je z hlediska sea výhodnější. Snad to chápete :P
Jimmy Hayek
Profil
unlucky:
Pokud máte odkazy v databázi, tak je rovnou vypište a nemusíte nic dalšího řešit, ne?
Marek Prokop
Profil
Stále nechápu souvislost s tímto fórem (SEM, AdWords, webová reklama). Nemám vlákno přesunout do fóra o PHP nebo jiného podobného?
ninja
Profil
unlucky: pokud použijete iframe, tak se bude jednat o zcela samostatnou stránku (s odkazy) od té, do které bude iframe vložen. To asi není váš záměr.

Pokud použijete curl nebo cokoliv jiného, co vloží odkazy do stránky přímo na straně serveru, budou to prostě odkazy na stránce. Při špatném využití vám tedy mohou přivodit penalizaci vyhledávačem.

Návštevníkům stánek je prakticky jendo jestli použijete přímé vložení nebo iframe, přímé vložení bude pravděpodobně méně datově náročné a tudíž rychlejší.
unlucky
Profil
ninja:
Při jakém špatném užití? můžete to více uvést?

k iframe. Takže když mám odkaz v iframe ze stránky B na stránce A odkazující na B, tak je to jako mít na stránce B odkaz na sebe samou? Znamená to, že není to backlink přes iframe?
ninja
Profil
Špatné použití: link farma, patičkový spam, nerelevantní odkazy.

iframe: iframe je prostě samostatná stránka. Jestli iframe berou vyhledávače jako odkaz na stránku v iframu nevím jistě, spíše bych řekl že ne. Ve vašem příkladu jsme se trochu zamotal, ale myslím že ano, je to pobodné (pokud iframe vyhledávače beoru v potaz).
unlucky
Profil
patičkový spam a nerelevantní odkazy.

Považují se v mém případě za spam, kdybych chtěl na všech mnou vytvořených přidat do patičky odkazy na ostatní weby a tím je propojit? (nebo že bych jednoduše prodával odkazy) max třeba 10 odkazů
MCKAY
Profil
unlucky:
Řekl, bych že to patičkový spam není, protože celkem dost webů má takovouto reklamu, nicméně, pokud se chcete vyhnut tomu aby odkazy byly brány v úvahu, tak předpokládám, že by se k tomu dalo využít rel="nofollow" ke každému z odkazů.
unlucky
Profil
kdybych tam dal nofollow, tak to celé by pak nemělo smysl. Cílem bylo hodit na každou stránku odkazy, abych si zlepšil pozici. Ale s tím patičkovým spamem se mi to nezdá, když to má skoro každý web a hodně lidí tímto způsobem prodává odkazy... akorát jsem nevědel zda li přes iframe nebo curl
nightfish
Profil
unlucky:
Považují se v mém případě za spam, kdybych chtěl na všech mnou vytvořených přidat do patičky odkazy na ostatní weby a tím je propojit?
jsou odkazy na ostatní weby nějak přínosné pro uživatele? pokud ano, tak jsou tam správně
pokud ne, tak jsou "spam"
ninja
Profil
unlucky: Cílem bylo hodit na každou stránku odkazy, abych si zlepšil pozici.

A to je přesně to, co se vyhledávačům nelíbí. V konečném důsledku to bude hodnotit nějaká reálná osoba a ta zváží, jsou-li vaše odkazy na stránce pro návštevníky, nebo pro vyhledávače...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0