Autor Zpráva
joeedit
Profil
Zdravim, chtel bych se zeptat jestli znate vymenne reklamni systemy(VRS, Reklama24 apod.)
Pokud ano, funguje to skutecne tak, ze ja zobrazim jejich reklamu na mem webu a oni moji na jinem, nebo na muj web pouze zavita robot?

Nejde mi o vydelek na webu. Pouze chci, aby se moje stranky skutecne dostali do povedomi sirsi skupiny lidi.

Dalsi otazka je, zda mate zkusenosti se vzajemnymi odkazy na webech svych znamych ci kamaradu a jaky to ma ucinnek.

Predem dekuji za reakce.
DoubleThink
Profil *
joeedit:
aby se moje stranky skutecne dostali do povedomi sirsi skupiny lidi (...) funguji vubec?
Ne.

mate zkusenosti se vzajemnymi odkazy na webech svych znamych ci kamaradu a jaky to ma ucinnek.
Limitně se blížící k nule. Vlastní zkušenost z doby asi před pěti lety, teď to bude pravděpodobně mnohem horší.
joeedit
Profil
[#2] DoubleThink uff...toz tak spatnou odpoved jsem necekal. znamena to tedy, ze je to vse prakticky jen o robotech a odkaz na muj web se tedy "fyzicky" nikde neobjevi?
Marek Prokop
Profil
mate zkusenosti se vzajemnymi odkazy na webech svych znamych ci kamaradu

Ano.

jaky to ma ucinnek

Úměrný tomu, jak známé a navštěvované weby ti kamarádi mají -- od nuly (velmi časté) po tisíce návštěv během několika dnů (spíš výjimečné).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0