Autor Zpráva
wokena
Profil *
Zdravím,
chci se zeptat, zda je možné(legální) upravit reklamu graficky tak, aby si jé všimlo více lidí==větší šance na kliknutí? Úpravou myslím, třeba, že okolo reklamy bude červený rámec, jako je tomu, kdyyž si vybírám vzhled reklamy přímo v AdSense. Tzn. na webu mám tmavě modré pozadí a kolem vevnitř stejnou barvou modrého adsense je červený rámeček - resp. zda nevadí, když je tímhle reklama "zviditelněna" v pravidlech je napsáno, že nesmí být nijak graficky upravena - ale když si její design "naklikám" sám v administraci AdSense, tak tím přece nic neporušuju, ne?

Ještě jsem se chtěl zeptat, jak přimět čtenáře, aby na reklamu klikl? Vím, že je proti pravidlům GA mít na stránkách text typu "Podpořte nás kliknutím na reklamu..." apod.
mckay
wokena:
V pravidlech adSense, které jsem nedávno jakoby podepisoval mimo jiné bylo i to, že reklama nesmí být zviditelňována grafickými efekty pobízejícími ke kliknutí (tím se myslí šipky, a další...), takže si myslím, že to není dobře.
wokena
Profil *
Já to myslel tak, že v administaci adsense se můžou logicky nastavovat barvy té reklamy, a určitě nevvadí, když si dám červený proužek, protože je to jejich kód a nic neporušuju....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: