Autor Zpráva
vlastick
Profil
Ahoj. Měl jsem na svých stránkách zhruba rok reklamy od Adsense. Asi před třemi dny se mi však přestali zobrazovat, avšak na jiných stránkách jsou normálně funkční a zobrazí se. Prosím poraďte :) Díky moc
Joker
Profil
Asi to bude rozbité.
Zkoušel jste podporu Googlu?
juk_jana
Profil
Nejde náhodou o stránky na webzdarma? - viz jejich fórum Jaktože se nezobrazuje Adsense?.

Vypadá to, že se dochází ke konfliktu mezi AdSense v uživatelských stránkách a v reklamní liště, po jejím vypnutí by se reklamy měly vrátit
Joker
Profil
juk_jana:
po jejím vypnutí by se reklamy měly vrátit
Což ale není tak snadné, u té lišty na WZ je totiž v administraci vtipná poznámka:
Tato možnost je pouze jednosměrná (nelze to již zpátky vypnout)
juk_jana
Profil
Uživatelsky to asi nejde, ale z toho odkazovaného tématu jsem pochopila, že moderátoři na diskusním fóru toto možnost mají...
vlastick
Profil
Hosting máme u ic.cz. Na podporu hned napíšu a uvidíme jak se to vyvrbí. Ale mám strach, protože stránky trochu kolidují s pravidly adsense. Teď mě tak napadlo, nemohlo by to být tím, že by stránky prostě zablokovaly, aby se reklamy nezobrazovaly, když jsou v rozporu?
juk_jana
Profil
vlastick:
Není vyloučeno, že lišta na ic.cz se chová obdobně jako ta na webzdarma, a z fóra na phorum.ic.cz jsem pochopila, že kontaktovat technickou podporu je dost složité...
Možná se bude důvod zablokování zobrazovat po přihlášení do GoogleAdSence v části Diagnostika stránek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0