Autor Zpráva
casablanka
Profil *
zdarec,zajimalo by me jaká je jedna cena za kliknuti u skliku popřípadě google adwords.Jde mě o slovo "motorky" hlavni stranka na seznamu na googlu a na moto webech kde mají seznam i google reklamu.Chapu ze me to asi nereknete presne,ale zajimalo by me odhadem třeba kdybych do toho chtel dat 10 000,-kč kolik by bylo kliknutí.Kdysi jsem se o to zajímal u výrazu plastova okna a tam me bylo receno ze 12,-kč za kliknutí...dík
Davex
Profil
casablanka:
Cena za proklik se nedá přesně odhadnout. Nevím jak u Skliku, ale u Adwords záleží na skóre kvality a síle konkurence. Přesnější odhad lze získat spuštěním testovací kampaně.
Marek Prokop
Profil
Slovo [motorky] v přesné shodě má malou konkurenčnost, takže je dosažitelná cena za klik mezi 20 a 50 haléři. Za 10 tis. Kč tedy dostanete minimálně 20 tisíc kliků.
casablanka
Profil *
a co myslíte je efektivnejsí sklik nebo adwords?
Marek Prokop
Profil
Nejefektivnější je používat Sklik i AdWords.
Jan Procházka
Profil *
Cena za proklik závisí na mnoha aspektech, to co píše Marek Prokop je jenom odhad. Já si dovolím také hádat, a řekl bych, že se ve vyhledávání na [motorky] nedostanete pod 1 Kč a v obsahové síti pod 2 Kč. Ale rozhodně to může stát i víc. Jediná cesta jak zjistit pravdu, je začít inzerovat.

A teď moje sebepropagace :-)
A jestli máte zájem, tak i zdarma. Můžu Vám nezávazně poskytnout kupón (kredit) na 1 800 Kč v AdWords. Podmínky a postup najdete na mých stránkách http://www.jan-prochazka.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0