Autor Zpráva
McGregor
Profil *
Dobrý den, uvažuji o tom, že zvolím rovněž zařazení nějaké reklamy typu PPC na svém webu. Nejprve jsem uvažoval o adsense. Nalezl jsem však množství nespokojených, kteří si stěžovali na zablokování účtu a neproplacení provize v okamžiku žádosti o výplatu - takže o adsense již neuvažuji. Jinak řečeno., google nechal své reklamy po mnoho měsíců zobrazovat na cizím webu a poté neproplatil provizi., jak jinak než bez udání důvodu. Ale k věci. Existuje nějaká jiná PPC společnost, která provádí svoji interní kontroly v průběhu a nikoliv až závěrem? Nechci spolupracovat s někým, kdo ukončuje alibisticky spolupráci před plněním svých platebních povinností. Díky za případné tipy.
nightfish
Profil
Pokud porušujete pravidla, není se co divit. Pokud pravidla neporušujete, Google vám účet nezablokuje.
McGregor
Profil *
nightfish:
Na tohle jsem se neptal.
ninja
Profil
která provádí svoji interní kontroly v průběhu a nikoliv až závěrem? Nechci spolupracovat s někým, kdo ukončuje alibisticky spolupráci před plněním svých platebních povinností.

Můžete tento názor něčím podložit? A vyprávění kamarádů, co mají pár stránek s nulovou návštevností, kde na reklamu klikájí jen oni, prosím vynechte.

V Česku můžete využít AdFOX nebo Etarget.
McGregor
Profil *
ninja:
Otázkou je, jak chcete na internetovém - virtuálním fóru něco něčím "podložit". Pokud do googlu zadáte patřičná slova, vypadnou vám lidé, kteří uvedou a)název svoji stránky a b) tvrzení, že nebyli proplaceni až v okamžiku žádosti o proplacení. Jejich relativní důvěryhodnost pak můžete pouze předpokládat třeba tak, že jsou registrováni na tom či onom foru léta atd.. Pokud kliknou na vlastní reklamy, potom mají být potrestání, samozřejmě. Trest v okamžiku žádosti o výplatu však považuji za nekorektní. Dále jsem si všiml, že tato stížnost se objevuje snad jen na adsense.
Marek Prokop
Profil
Myslím, že o serioznosti firem provozujících PPC reklamní systémy si může každý udělat názor velmi snadno sám, aniž by k tomu potřeboval nějaké informace z diskusních fór. Tohle téma tedy není třeba dále rozvíjet.

McGregore, byl Váš dotaz již dostatečně zodpovězen? Pokud ano, vlákno bych uzamkl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0