Autor Zpráva
McGregor
Profil *
Dobrý den, uvažuji o tom, že zvolím rovněž zařazení nějaké reklamy typu PPC na svém webu. Nejprve jsem uvažoval o adsense. Nalezl jsem však množství nespokojených, kteří si stěžovali na zablokování účtu a neproplacení provize v okamžiku žádosti o výplatu - takže o adsense již neuvažuji. Jinak řečeno., google nechal své reklamy po mnoho měsíců zobrazovat na cizím webu a poté neproplatil provizi., jak jinak než bez udání důvodu. Ale k věci. Existuje nějaká jiná PPC společnost, která provádí svoji interní kontroly v průběhu a nikoliv až závěrem? Nechci spolupracovat s někým, kdo ukončuje alibisticky spolupráci před plněním svých platebních povinností. Díky za případné tipy.
nightfish
Pokud porušujete pravidla, není se co divit. Pokud pravidla neporušujete, Google vám účet nezablokuje.
McGregor
Profil *
nightfish:
Na tohle jsem se neptal.
ninja
která provádí svoji interní kontroly v průběhu a nikoliv až závěrem? Nechci spolupracovat s někým, kdo ukončuje alibisticky spolupráci před plněním svých platebních povinností.

Můžete tento názor něčím podložit? A vyprávění kamarádů, co mají pár stránek s nulovou návštevností, kde na reklamu klikájí jen oni, prosím vynechte.

V Česku můžete využít AdFOX nebo Etarget.
McGregor
Profil *
ninja:
Otázkou je, jak chcete na internetovém - virtuálním fóru něco něčím "podložit". Pokud do googlu zadáte patřičná slova, vypadnou vám lidé, kteří uvedou a)název svoji stránky a b) tvrzení, že nebyli proplaceni až v okamžiku žádosti o proplacení. Jejich relativní důvěryhodnost pak můžete pouze předpokládat třeba tak, že jsou registrováni na tom či onom foru léta atd.. Pokud kliknou na vlastní reklamy, potom mají být potrestání, samozřejmě. Trest v okamžiku žádosti o výplatu však považuji za nekorektní. Dále jsem si všiml, že tato stížnost se objevuje snad jen na adsense.
Marek Prokop
Myslím, že o serioznosti firem provozujících PPC reklamní systémy si může každý udělat názor velmi snadno sám, aniž by k tomu potřeboval nějaké informace z diskusních fór. Tohle téma tedy není třeba dále rozvíjet.

McGregore, byl Váš dotaz již dostatečně zodpovězen? Pokud ano, vlákno bych uzamkl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: