Autor Zpráva
general666
Profil
Zdravim, mam taky problem s adwords, som v tom zaciatocnik.
Rozbehol som prvu kampan pre jeden web s vyzivovymi doplnkami. Spravil som si REKLAMU ktora vyzera takto:

Výživové doplnky online
Najlacnejšie výživové doplnky
na Slovenskom internete.
www.domena.sk

Na webe su vsak tie vyzivove doplnky v kategoriach, napr. bylinne caje, travenie a zaludok atd....

Nahadzal som si tam klucove slova aj pre vsetky kategorie. Problem nastava ked chcem spravit rozne reklamy pre kazdu kategoriu. Spravil som si dalsiu reklamu ktora ma smerovat uz konkretne do sekcie bylinne caje a vyzera takto:

Bylinné čaje online
Nakupujte lacné bylinné čaje
z pohodlia vášho domova.
www.domena.sk

No a problem je ten, ze ked si dam vyhladat "vyzivove doplnky" tak niekedy vyskakuje ten banner s bylinnymi cajmi, aj ked zhoda slov je s prvym bannerom. Neda sa ku konkretnemu banneru priradit klucove slovo alebo nieco ine...???

Viete mi poradit? Urcite to ide inak ako zakladat novu kampan pre kazdu kategoriu....

Vopred vdaka
nightfish
Profil
general666:
Pro každou kategorii si v rámce kampaně vytvoříš novou reklamní skupinu (Ad Group). Tato skupina pak bude obsahovat jenom inzeráty a klíčová slova dané kategorie. Pokud máš všechna slova/reklamy v jedné skupině, je to špatně.
general666
Profil
Diky moc borec, presne toto som hladal ;)
general666
Profil
A este taj BTW je dobre pisat klucove slova aj s diakritikou aj bez???
ninja
Profil
general666: "Najlacnejšie výživové doplnky"

Toto je proti pravidlům Adwords, reklamu vám zastaví.

Pokud jde o klíčova slova s či bez diakritiky, záleží jaký typ shodu používáte, viz http://adwords.google.com/support/aw/bin/answer.py?hl=cs&answer=106754.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0