Autor Zpráva
Dayisa
Profil *
Ahoj, mám dotaz ohledně sledování cílů - objednávek.
Adsence mi sleduje kolik objednávek přišlo za určité období ze seznamu, googlu atd... Pak mám však reklamu na jednom serveru, kde mi to ukazuje cca 20-30 návštěv denně, avšak žádné objednávky. Je možné, že adsence jen u toho špatně funguje nebo s největší pravděpodobností skutečně nikdo neobjednává?

Díky
breeta
Profil *
Není lepší se zeptat příjemce objednávky, jestli nějakou dostal?
nightfish
Profil
Dayisa:
Je možné, že adsence jen u toho špatně funguje nebo s největší pravděpodobností skutečně nikdo neobjednává?
Spíše bych se klonil ke druhé možnosti.

Jo a mimochodem, jmenuje se to AdSense.
Dayisa
Profil *
breeta:
Příjemce objednávky jsem já, ale nevím, zda zákazník přišel na základě banneru na zmiňovaném serveru. Jestli je reklama k něčemu...
Dayisa
Profil *
nightfish:
jj, adsense, už jsem si toho všimla, dík. Zdá se mi divný, že by mi přišlo 100 lidí týdně a ani jedna objednávka.Reklamu už mám spuštěnou skoro 2 měsíce a nic. Ale zase proč by adsense nefungoval jen u tohoto serveru.
Také se mi stalo, že jsem na banner klikla a cca za týden při testování webu jsem udělala zkušební objednávku, kdy jsem zadala rovnou své www a do adsense mi to započítalo objednávku jakoby přes ten banner, i když jsem přes něj nešla.
Zajímavé.
nightfish
Profil
Dayisa:
Sakryš, až teď mi to docvaklo. Ty nemáš na mysli AdSense, nýbrž AdWords.

Zdá se mi divný, že by mi přišlo 100 lidí týdně a ani jedna objednávka.
Pokud chodí "nesprávní lidé", tak to není nic k podivení.
Dayisa
Profil *
nightfish:
Aha..No já mám obojí, tak jsem to nějak popletla..:-) Prodávám kosmetiku a mám to na serveru s kosmetikou - hyperinzerce.cz
Průměrná doba na webu 10 minut, nevím, v čem je problém..
Marek Prokop
Profil
Daysio, ujasněte si, prosím, o co přesně Vám jde. Zatím Váš dotaz nedává smysl ani pro AdSense, ani pro AdWords. Možná myslíte Analytics.
Dayisa
Profil *
Marek Prokop:
Omlouvám se. Ano, jedná se o google Analytics.
Dayisa
Profil *
A nenapadá Vás, v čem je problém?
Tomáš Meisner
Profil
Dayisa:
S těmi informacemi, co máme, se dá říci pouze to, že s vysokou pravděpodobností skutečně nikdo neobjednává...
Dayisa
Profil *
U všech zdrojů mám alespoň nějaké procento objednávek, jen zde je stále nula. A co si mám představit pod tímto: (direct) / (none) ?
Díky
Tomáš Meisner
Profil
Dayisa:
To značí přímou návštěvnost - tzn. někdo zadal do prohlížeče přímo adresu Vašich stránek (nebo použil záložku)
Dayisa
Profil *
Super. Tak díky moc za rady a trpělivost se mnou :-))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0