Autor Zpráva
error414
Profil *
mate nekdo zkusenosti s timhle serverem chtel bych totiz jit na jejich skoleni
Martin Kuželka
Profil
Myslím, že to za to stojí.
error414
Profil *
Myslel jsem jestli neinkasuji penize a nevezmou roha.
Taky si myslim ze to za to stoji
Marty
Profil
Otázkou ale je, zda se po změně zaměstnanců toto neprojeví i na kvalitě. Dříve byly dobré
Martin Kuželka
Profil
Za Dobrým webem stojí společnost Internet info provozující servery jako Slunečnice, Lupa, Měšec, Root, ... nemyslím si, že by měli zájem pokazit si pověst...

Pokud vím, tak ještě nějakou dobu budou probíhat školení pod vedením Marka Prokopa.
error414
Profil *
JJ diky moc, ono je totiz skoleni 20.9 tak sem tam chtel jit. sice 3511,50 ale stoji to zato, pak bych jeste chtel jit na SEO,
no money, no love.
Kajman
Profil *
Na jednom jsem byl a nepřislo mi, že by slibovali na stránkách něco, co by tam nebylo :-)
Martin Kuželka
Profil
Ještě doplním, že pokud bude Dobrý web i bez Marka Prokopa nabízet školení, tak si myslím, že úrověň se nesníží.
Petra
Profil
Tak o peníze není třeba se bát.
Co se týká školitelů tak aktuálně vypsaná školení školí ještě Marek Prokop, kromě přístupnosti (David Špinar) a SEO (Radim Smička). Další školení budou školit Martin Kopta, Radim Smička a Martin Snížek. Tož já myslím, že kvalita dobrá ;-)
error414
Profil *
To se me ulevilo, pracuji totiz ve firme jako seo konzultant, neco uz o tom vim, ale zajima me vic. Ucim se jeste PHP atd a neni cas samouceni tak potrebuju takove prednasky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0