Autor Zpráva
johny89
Profil *
Ahoj,

mám web a chtěl bych na něm zobrazit nějaké placené reklamy. Ale zatím jsem našel víceméně jen adSense a tam se pokud vím platí jen za prokliky. Chtěl bych se zeptat zda neexistuje něco kde se platí například za zobrazení.
dmfzd
Profil
Pokud máš web, který je hodně navštěvovaný (ne 5 lidí denně), tak doporučuji dát na web panel "zde může být vaše reklama" a kontakt na sebe. Třeba se někdo najde.
A nebo se porozhlídni po internetu. Třeba někdo shání reklamní prostor...
Marek Prokop
Profil
U Adsense záleží na tom, jak si to inzerent nastaví. Může platit za klik i za zobrazení. Celý systém ovšem funguje tak, že v součtu mezi těmito dvěma typy nejsou velké rozdíly.
Angelo
Profil *
Ano, existuje z českých například http://www.iprovize.cz/. Nicméně nemám s nimi žádné zkušenosti. Většina začínajích lídi si myslí, že vydělají větší peníže reklamou za zobrazení, než za reklamou za prokliky, ale pokud nemáš web který má alespoň přes 2000 lidí děnně, nemá smysl nasazovat reklamu za zobrazení. Když tak přemýšlím, tak i když budeš mít návštěvnost přes 2000 denně, tak tam stejně dáš reklamu na kliky, protože ti bude vynášet několikanásobě víc. Reklama za zobrazení se vyplatí opravdu jen ve velice vyjímečných případech. Bylo by dobré kdyby jsi zde uvedl odkaz na tvůj web, abysme ti mohli lépe poradit.

Dále máš možnost použít nějaké systémy na prodej odkazů jako například www.mlink.cz nebo www.backlinkgenius.cz, či ze zahraničních www.backlinks.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0