Autor Zpráva
kchrz
Profil
Hledal jsem odpověď ve starších příspěvcích, ale nenašel jsem.

Mám webové stránky http://lf1.cz/ s návštěvností cca 180-350 lidí/den. Na stránkách mám reklamu Google adsense, jenž mi vydělá průměrně 0.19 Eura / den.
Nechci se nikoho ptát, kolik kdo reklamou vyděláváte, to je osobní věc, spíš mě zajímá :
- zdali jsou takto nízké výdělky normální
- pakliže nikoliv, jestli jsou způsobeny mou špatnou implementací reklamy na web
- nebo jestli jsou způsobeny řekněme špatnou skladbou čtenářů webu /přavážně studentni/.

Díky kchrz
Marek Prokop
Profil
Normální výdělek se pohybuje ve velmi širokém rozptylu od 0,02 Eur do cca. 2 Eur za tisíc zobrazení. Když implementujete reklamu agresivněji, asi vyděláte o trochu víc, ale zároveň budete víc štvát návštěvníky. Já bych na tak málo navštěvovaný a komerčně nezajímavý web nedával AdSense vůbec.
kchrz
Profil
A jakou reklamu by jste doporučil
Nehodlám stránkami vydělávat, jde mi jen o to, aby se zaplatil jeho provoz, tedy cena domény a hostingu.
Marek88
Profil
V tomhle případě bych obešel studenty s kasičkou na web. Poukud by ti cca každý desátý dal desetikorunu, tak na ten hosting "vyděláš". ;)
kchrz
Profil
To jsem uplně slyšet nechtěl :(
Marek Prokop
Profil
[#3] kchrz Jestli tomu správně rozumím, jste vysokoškolsky vzdělaný člověk a Váš čas má jistě nemalou cenu. Nejvíc si tedy reklamou "vyděláte" tak, že se žádnou reklamou nebudete vůbec zabývat -- minimálně do doby, než web dosáhne alespoň několika tisíc návštěv denně. Čas, který jste věnoval této diskusi, Vás už nejspíš stál tolik co poplatek za doménu na příští rok...
kchrz
Profil
Opak je pravdou, čím je člověk v naší zemi vzdělanější, tím je jeho hodinvá mzda nižší, ale to bychom zbíhali do kliší a "nevhodných debat". KDyby můj čas měl nemalou cenu, nemusel bych se zde reklamou zabývat.

Nicméně podle vašich příspěvku usuzuji, že můj web si na svůj chod nevydělá, nemá smysl zkoušet další systémy jako etarget a adfox, výsledek bude stejný.
Což mi jako odpověď stačí.

Každopádně díky.
Joker
Profil
<mimo-téma>
kchrz:
čím je člověk v naší zemi vzdělanější, tím je jeho hodinvá mzda nižší
To samozřejmě nezáleží tak na vzdělání ale na schopnosti převést své vědomosti na něco co si někdo koupí.
</mimo-téma>

Nicméně podle vašich příspěvku usuzuji, že můj web si na svůj chod nevydělá
Možná ne reklamou, ale pořád jde zkusit jiné modely, třeba jak píše Marek88 v [#4]
Marek Prokop
Profil
kchrz:
nemá smysl zkoušet další systémy jako etarget a adfox, výsledek bude stejný.

Spíš horší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0