Autor Zpráva
Marek83
Profil
Dobrý den,
na nový web jsem chtěl umístit adsense reklamu - vygeneroval tedy nový reklamní kód, ale i po dvou dnech se na stránce zobrazují jen prázdná políčka. Pokud stejný kód vložím krátce na jiný web, vše funguje jak má.
Pravděpodobnost, že by Google stihl nový web během pár minut zablokovat se mi zdá nereálná, ani k tomu není důvod. Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes?
Ještě doplním - když otevřu index.html z disku, reklamy vidím.

Vím že existoval nějaký doplněk pro mozzilu, ve kterém bylo vidět, zda je na stránce adsense zablokován - nevíte který to byl?
Díky
Railbot
Profil
Vypni si AdBLock.
Marek83
Profil
AdBlock nepoužívám - jak jsem psal, na jiném webu se reklama zobrazuje /tím pádem by to s prohlížečem, firewallem apod/ nemělo mít nic společného
Angelo
Profil *
Hoď sem odkaz, at víme jestli se to zobrazuje jen tobě, nebo všem, a lépe odhalíme příčinu příčinu, když pošleš link..
Marek83
Profil
Tomu jsem se chtěl vyhnout. Není to nic, čím bych se mohl zrovna chlubit...jinak to ale asi nevyřeším EDIT /smazano/
Jsou tam vlžené tři jednotky - zkoušel jsem jestli jestli není chyba tam. V reálu to nebude tak přeplácané reklamou.
Railbot
Profil
Přesně netuším čím to je, ale mohu s jistotou dodat, že MFA porušuje pravidla AdSense a bude dříve či později zablokováno a z těch reklam nebudeš nic mít.
Marek83
Profil
Ok, necháme to být. díky za snahu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0