Autor Zpráva
error414
Profil
Prave jsem se vratil ze skoleni Adwords poradane Dobrym Webem a uplne skvele, pokud se tim zabyvate tak je to neocenitelne.
MilanJ
Profil
Co to stálo a kde se to konalo?
Kajman
Profil *
http://www.dobryweb.cz/sluzby/skoleni-google-adwords.html
error414-
Profil *
Kajman
Jo to je on, stalo to jen 3500, jako prednasejici tam byl Marek Prokop. Fakt skvely.
Marek Prokop
Profil
Díky za pochvalu mého školení AdWords, jsem rád, že vám bylo užitečné. Jen si dovolím dvě opravy:

1) Nestojí 3500, nýbrž jen 2500 Kč.

2) Aktuálně je na stránce www.h1.cz/skoleni-adwords. Na udrese uvedené výše je sice také školení AdWords, ale to nedělám já (Martin Kopta je ovšem také dobrý).
error414-
Profil *
Tak to omlouvam za spatnou informaci, ale nic to nemeni na tom ze je to skoleni skvely. Rad pozoruji grafy smerem nahoru. Krome CPC samozrejmne.
Pavel Kasík
Profil
Také jsem se Školení AdWords zůčastnil. Napřed jsem byl skeptický, protože se probíraly základy, které, jak jsem si myslel, musí být každému jasné. Ale zakrátko jsme došli k zajímavým věcem. I díky diskuzi, kterou pan Prokop spíše podporoval, než tlumil, jsme brzo začali řešit reálné situace. Získal jsem také mnohem lepší přehled o fungování PPC, konkrétně o souboji o klíčová slova. Nejzajímavější asi byly tyto postřehy:

soustředit se na méně často vyhledávaná slova - není na nich taková konkurence

pečlivě měřit konverze i proklik

inzeráty co nejvíce cílit - v ideálním případě by mělo každé klíčové slovo svůj inzerát

To byly postřehy, které jsem si odnesl já. Třeba si vy odnesete jiné.

Potěšilo mě taky, že pan Prokop nekončí školením, ale ještě 14 dní po něm je účastníkům k dispozici na mailu. Kdyby někteří účastníci nestrhávali pozornost ke svým (v rámci PPC neřešitelným) problémům, byla by to dokonalá přednáška.

Pokud Vám tento popis pomohl, proklikněte se prosím ke školení přes tento odkaz (odstraněn). Školení AdWords (affiliate program, jeho funkci vysvětlují stránky). Pokud máte dotaz, prosím použijte můj mail kasikp na gmail. Díky.

Upraveno moderátorem, odstraněny reklamní prokliky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0