Autor Zpráva
Marek83
Dobrý den,
bratr si před pár měsíci založil adsense a když mu to začalo něco vydělávat, začal teprve řešit daně a věci okolo.
Domluvili jsme se, že do účtu zadá můj bank. účet a daně budu odvádět za něj - měl jsem náhodou ŽL na reklamní činnost a marketing /k DPH jsem se dodatečně přihlásil/.
Teď mi jde o to - mám nově založený a už také schválený účet adsense na své jméno a stejný bank. účet.
Může s tím mít google do budoucna nějaký problém?

Na jednu stranu každý může mít účet jen jednou a mohlo by vadit, že výdělky z dvou různých účtů chodí na jeden bank. účet.
Na druhou si ale říkám, zaměstnanci google účty schvalují manuálně a pravděpodobně museli při schválení vidět, že stejný bank. účet už používá jiný účet, přesto mi ho schválili.

Děkuji
Yuhů
To je dotaz na Google. Pokud už ten účet schválili, tak asi v nejbližší době problém nebude.

> Může s tím mít google do budoucna nějaký problém?

Budoucnost je dlouhá, takže těžko říct. Dokážu si představit naprosto konkrétní problém, pokud by jeden z vás začal dělat fraud. Pak by to asi postihlo oba. Jinak mě nic nenapadá.
Marek83
díky za odpověď
Google je gigant, ale z mých zkušeností neodpovídá na žádné dotazy /alespoň u nás/, proto se ptám kde se dá

ještě jeden malý dotaz:
majitel adsense účtu je bratr, majitel webu a bankovního účtu pro zasílání plateb jsem já

bude živnostenský a fin. úřad zajímat, kdo je majitelem ads.účtu nebo jde hlavně o to, kdo je majitelem webu, který nabízí prostor pro reklamu a komu chodí platby

slyšel jsem totiž, že google na FU zísílá reporty ohledně vyplácení peněz

ještě jednou díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0