Autor Zpráva
krkovice
Profil *
Dobrý den,

je možné zobrazovat adsence reklamu v rámci jednoho divu nahoře, a dole v druhém divu mít obsah třetích stran? Např. upravená čtečka, která na zdrojový text odkáže do iframu a nad tím má reklama adsence?

díky
Yuhů
Profil
Z dotazu plyne zmatek, způsobený pravděpodobně zaměňováním pojmů div a iframe. Prosím upřesni dotaz.

Pokud by šlo o zobrazování adsense na stránce, která jako obsah má pouze iframe, tak se na ni nebude dobře cílit.
krkovicek
Profil *
Omlouvám se za zmatené vyjádření. Nebudeme řešit technologii. Pokusím se vyjádřit explicitně.
Např. freefoto (pouze jako příklad, vím že adsence odmítá pornografii). Prostě tam, když člověk klidně na fotogalerii třetí strany, nahoře se zobrazí hlavička freefoto.
Tak něco obdobného.
A analogie:
Člověk na webu klikne na rss odkaz, např zprávu z idnesu. Otevře se mu okno kde nahoře bude hlavička webu s reklamou adsence a pod tím idnes článek. Je toto možné v rámci pravidel realizovat? Nebo nějaká reklama, která by toto snesla v případě že to možné nebude? Pokud vezmu v potaz podmínky adsence, tak to asi možné není, co?

viz podmínky:
* Účastnící služby AdSense nesmějí zobrazovat reklamy Google na webových stránkách, které obsahují materiál chráněný autorskými právy, pokud nemají k zobrazování takového obsahu patřičné oprávnění.

*Abychom předešli matení uživatelů, nepovolujeme majitelům stránek zobrazovat reklamy ani vyhledávací pole Google na webových stránkách, které obsahují také jiné reklamy nebo služby používající stejné rozložení a barvy jako reklamy a vyhledávací pole Google na daných stránkách. Ačkoliv můžete reklamy prodávat přímo na svých stránkách, je vaší odpovědností zajistit, aby tyto reklamy nebylo možné zaměnit za reklamy Google.
krkovice
Profil *
šmantkote sem si zprznil přezdívku :)
ninja
Profil
krkovice:

1. Porušujete pravidla Adsense.
2. Budete mít minimální (žádnou) relevanci reklam k obsahu, tedy velmi nízkou CTR a další metriky - málo viděláte.
3. Porušujete autorský zákon.

Tedy rozhodně to nedělat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0