Autor Zpráva
7777
Profil
Ahoj tak sem po dlhom čase zase píšem z otázkou mám weby s page rankom 0 - 3 a chcel by som si na nich aj niečo zarobiť viete mi poradiť nejaké zarobky za bannery a pod ale nie také ktoré platia 0,02 za 2000 klikov. Chcel by som fakt niečo zarobiť na svojich weboch koniec koncov venoval som im skoro 6 rokov svojho života a teraz chcem na nich zarábať. Pokiaľ možno aby sa dali peniaze prevádzať na Paypal.
ninja
Profil
Pokud jste to za 6 let práce dotáhl na GTPR 0-3, tak jste se asi moc nesnažil.

Každopádně nějaký rank je většine inzerentům zcela lhostejný. Zajímá je počet návštěvníků stránek a jejich struktura. A obsah samotných webů. Bohužel, nic z toho jste neuvedl.
7777
Profil
Weby majú priemernú návštevnosť 4 až 50 najlepší z nich od 100 do 500 návštevnosť. Pagerank mám iba preto taký malý že chyboval google a nie raz. Poslednou vecou bolo že na moje blacklinky sa ukazoval iný web, trvalo to asi tri týždňe a potom bolo zasa všetko ako pred tým. Nebudem to tu rozoberať . Mám web o histórii,o Zahadých,o receptoch,o dinosauroch, o Fantasy,o Magických premenách(Množstvo nahých krasotiniek),o Poviedkách,O Stargate (vlatne taká alternatívna verzia stargate inšpirovaná mohou fantáziou),o erotike.
ninja
Profil
Můžete zkusit nasadit nějaký inzertní systém (Adsense, Sklik, Etarget, atd.), ale obávám se, že náklady na implementaci převýší příjmy za první rok.
7777
Profil
To všezky žiadajú aby som u nich platil? Ja som chcel na svojich weboch zarábať aby som mal peniaze na nové vybavenie PC. V minulosti ma Hacker viac krát napadlo. Zničil PC,3xUSB a pár ďalších vecí myslel som že by som mohol získať nejaké peniaze tak lebo mama mi stopla financovanie môjho koníčku. Osobne nemám ani cent. Nejké neplatené?
ninja
Profil
Kde kdo po Vás žádá, abyste platil? Nemáte to popletené? Jste vůbec plnoletý? Jinak budete mít docela problém s případno výplatou zisků.
7777
Profil
Som plnoletý len ešte nemám učet v banke tak som myslel žeby som to zatiaľ mohol ukladať na paypay alebo PayPal.
MatějŠ
Profil
Říkají Vám něco účty zdarma? Je jich spousta. Už i moje babička má účet v bance a to jí je 91. Proto mi příjde paypal zbytečný.
__construct
Profil
7777:
Myslíš si, PayPal Ti tie peniaze pošle poštovou poukážkou? Okrem toho Ti nechcem brať ilúzie, ale s pár návštevami denne na svojom webe pravdepodobne nezarobíš.
7777
Profil
Ano ale ak by som do toho zapojil komplet všetky svoje stránky lebo v adsence hádam nemám obmädzený počet webou. Ešte som sa neregol ale skúsim to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0