Autor Zpráva
GeneralDv
Profil
Mam v plánu si v budoucnu vložit na svuj web plochu od Sklik partner, chtěl bych se zeptat, co se stane když si kliknu na reklamu na vlastnim webu? Existuje něco jako u AdSense, že jim pošlu email, nebo mam hned malér? Neměl bych si udělat funkci, aby se mi Sklik reklamy nezobrazovaly?
Darker
Profil
Myslím, že když si jednou klikneš na vlastní reklamu, sotva to bude bráno jako přestupek. Krom toho na tvůj dotaz daleko snáze odpoví oni, znalí svých pravidel.
jenikkozak
Profil
„Je zakázáno jakékoli vlastní klikání na inzeráty na Partnerově webu či navádění k prokliku třetí stranu, vytváření umělých zobrazení nebo prokliků, analýza přenosových kódů nebo zadávání takových činností třetí straně. Provozovatel v případě zjištění takových činností může Partnerovi zablokovat účet a náhradu vzniklé škody požadovat právní cestou, stejně tak může snížit Partnerovi provizi, či ji zcela odebrat. Posouzení, zda byly uvedené nedovolené činnosti prováděny, náleží výhradně Provozovateli s tím, že Provozovatel může přihlédnout k argumentům předložených Partnerem.“ (Z Pravidel pro partnerské weby Skliku)
Já bych tomu rozuměl tak, že po kliknutí na reklamu si mohou oni sami rozhodnout, zda ti zablokují účet, nebo jestli ti seberou těch pár halířů, co jsi za ten proklik získal. A hádám, že na podpoře asi neřeknou, že: „Jednou si klidně na svou reklamu klikněte a buďte v pohodě.“ :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0