Autor Zpráva
ttq
Profil *
ahoj,

vim ze kdysi to byl problem, jak se ma situace nyni?

Konkretne, web inzeruji na adwords, nyni bych chtel zaroven na tom webu zobrazovat analytics.

Bude to OK? Diky.
WWWeee
Profil *
ttq:
web inzeruji na adwords, nyni bych chtel zaroven na tom webu zobrazovat "analytics"“ = skutečně?

1. adwords plus analytics na stejném webu = žádný problém

2. adwords plus adsense na stejném webu = to se určitě podle pravidel Google nesmí
ttq
Profil *
omlouvám se samozřejmě jsem nemyslel analytics, ale adsense.

tedy je to zakázané
Marek Prokop
Profil
Není to zakázané. Cituji z https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=48182

Zdroje návštěvnosti

Reklamy Google se nesmí umisťovat na stránky, které získávají provoz z určitých zdrojů. Majitelé stránek se například nesmí účastnit programů paid-to-click, zasílat nevyžádané e-maily nebo zobrazovat reklamy jako výsledek akce nějaké softwarové aplikace. Majitelé stránek využívající internetovou inzerci také musí zajistit, aby jejich stránky vyhovovaly doporučením společnosti Google pro kvalitu vstupní stránky.

Abychom poskytli uživatelům internetu i inzerentům služby Google příjemné prostředí, nesmějí stránky zobrazující reklamy Google:

* Využívat služby třetích stran, které generují kliknutí nebo zobrazení, například služby paid-to-click, paid-to-surf, autosurf a programy na výměnu kliknutí.
* Nechat se propagovat prostřednictvím nevyžádaných hromadných e-mailů nebo nevyžádaných reklam na webových stránkách třetích stran.
* Zobrazovat reklamy Google, vyhledávací pole nebo výsledky vyhledávání jako výsledek akce softwarových aplikací, například panelu nástrojů.
* Nechat se načítat pomocí softwaru, který může spouštět vyskakovací okna, přesměrovávat uživatele na nevyžádané webové stránky, upravovat nastavení prohlížeče nebo jiným způsobem narušovat procházení webových stránek. Zodpovídáte za to, že žádná reklamní síť ani partner nepoužívá metody, které přesměrovávají provoz na stránky obsahující váš kód AdSense.
* Získávat provoz z internetové inzerce, pokud se příslušné stránky neslučují se zněním doporučení společnosti Google pro kvalitu vstupní stránky. Uživatelé by například měli být schopni snadno nalézt to, co reklama slibuje.
ttq
Profil *
díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0