Autor Zpráva
Sir Tom
Profil *
Ahoj, vlastním stránky www.penis.cekuj.net, které se zaměřují převážně na "nejbližšího kamaráda muže". Jsem student, 20 let, fyzická osoba - nepodnikatel, bez živnostenského listu. Na tento web bych chtěl umístit reklamu (reklamu na zvětšení, zvýšení doby erekce, apod.). Uvažoval jsem o PPC reklamě a nechal si prověřit web u Google AdSense. Odpověděli mi, že nemůžu na tento web umístit Google reklamu kvůli nevhodnému obsahu a obsahu pro dospělé. Nevíte někdo zda-li existují jiné PPC systémy, které by šly vložit na web s takovouto "kontroverzní" tématikou? Stránky mají cca 800 zobrazení za den. Dále jsem uvažoval o affiliate programu, ale to je branže, ve které se vůbec neorientuji. Zalíbila se mi nabídka od sexy-zivot.cz www.affiliate-provizni-system.cz. Máte někdo s tímto provizním systémem zkušenosti? Jak to funguje a jak probíhá vyplácení peněz? Jsou zde nějaké věci, které jsou špatné a mohly by být pro mě nevýhodné? Případně máte nějaký jiný tip či nápad jakou reklamu použít? Uf, omlouvám se za otázky, ale opravdu je to obor, který neznám. Díky :)
WastingDouglas
Profil
No,nejsem odbornik,ale provizni system funguje jednoduse,zaregistrujete se nekde,kde chcete a zadate vase stranky,nasledne si vyberete baner a kliknete pro vygenerovani a pote si vlozite kod na stranky.tedy do index.html.no a jakmile nekdo-navstevnik vaeho webu uvidi tento baner a klikne na nej,tak ho to presmeruje na danou stranku,kterou vy vlastne propagujte.problem je ale v tom,ze onen navstevnik by mel neco zakoupit na dane propagovane strance a pote vam prijde urcite procento z ceny daneho produktu,vse je napsane v podminkach daneho afilate programu.dalsi problem je v tom,ze obsah daneho baneru se stale meni,takze vlastne propagujete vice vyrobku a ne primo jeden.dam priklad:na sve stranky bych chtel dat baner odkazujici treba na aukro,kde mam sve aukce,takovy baner mi aukro nevygeneruje,pouze nakolik katergorii atd.Jinak nevim,co se zase zda spolecnosti Google na zvetsovani penisu spatneho.asi by chteli,abyste mel specialni domenu,ktera by mel byt neviom kdy zavedena pro identifikaci "adult stranek"Je to jako s Paypalem,Paypal nechce dovolit adult strankam pouzivat jejich system paypal pro platby od zakaznku daneho webu.velka chyba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0