Autor Zpráva
HarryG
Profil *
Ahoj,
cca před 2 týdny mi Google zablokoval účet z důvodu neplatné aktivity - poslal jsem jim odvolání, kde sem vše vysvětlil, ale zatím sem neobdržel žádnou odpověď a pochybuji, že jí vůbec někdy dostanu.

Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje šance, že kdybych vytvořil nový účet s novou ip, emailem a s novými stránkami, Google by tento účet nezablokoval. Na internetu jsem našel, že je problém i s adresou, ale u toho zablokovaného Adsense účtu nebyla adresa ověřena. Myslíte že by to mohlo projít?

Také jsem na stránkách Googlu našel formulář na zrušení Adsense účtu, nezkoušel ho někdo použít na zablokovaný účet?

Dík za odpovědi.
Brain32
Profil
Psalo ti to toto ? http://2i.cz/7129c1eb38
jenikkozak
Profil
HarryG:
Aneb: Může malý český podvodníček doběhnout firmu s ambicemi spravovat veškeré informace lidstva?

pochybuji, že jí vůbec někdy dostanu.
Google nemá povinnost odpovídat. Tuším, že to sami někde uvádějí.

Chtěl jsem se zeptat, jestli existuje šance, že kdybych vytvořil nový účet s novou ip, emailem a s novými stránkami, Google by tento účet nezablokoval.
Nevsadil bych na to. Pokud vím, Google v podmínkách zakazuje založení nového účtu po zablokování starého. I kdyby ti to na chvíli prošlo (čemuž moc nevěřím), měli by důvod, proč ti peníze nevyplatit.

Edit: Ách jo, nevšiml jsem si, že Brain32 vytáhnul staré téma.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0