Autor Zpráva
karkarel
Profil
Dobrý den, zkouším proniknout do tajů adwords, založil jsem reklamní sestavu na překlepové slova,
"bavlněné ponožky"
"avlněné ponožky"
"bvlněné ponožky"
"balněné ponožky"
"bavněné ponožky"
atd. ve frázové shodě, s tím že taková slova mají sice nízkou hledanost ale zato mají nízkou cenu za klik. Bohužel však v přehledu klíčových slov adwords píše, že je příliš nízká hledanost, a sestava se tedy nebude spouštět. Nevíte někdo jak to vyřešit? Nebo na překlepy v adwords cílit nelze?
Martin_S
Profil
Dle mého názoru má smysl se zabývat překlepovými variantami jen u výrazů, které mají vysokou hledanost - takovou, při které i to malé procento dotazů, při nichž udělají uživatelé překlep, bude znamenat v součtu dostatečnou hledanost, aby systém reklamu na překlepovou variantu zobrazoval. A abyste neztrácel čas vytvářením sestavy, díky které získáte třeba jen jeden klik za měsíc - i když sám o sobě by ten klik byl levnější, investovaný čas jsou přeci taky peníze.

Výraz "bavlněné ponožky" je hledaný poměrně málo, pokud chcete s překlepovými variantami dál experimentovat, vyzkoušejte je třeba pro obecnější výraz "ponožky".
ninja
Profil
karkarel: U frází, které mají velmi malou hledanost, Google prostě reklamu nezobrazuje. Přesné mektriky kdy ještě ano a kdy ne vám nikdo neřekně, ale můžete zkusit několik věcí: zlepší Skóre kvality célové stránky a textu inzerátu a také zvýšit nabízenou cenu za proklik. Zabrat to ale nemusí.
BlackflamesIczI
Profil
ty překlepy bych hodil do nejakeho textu na vasem webu a vypadnete na ne ve fulltextu stejne dobre a bez prace. I kdyz nevim jake mnozství textu a produktu mate na webu. U me je to mesicne min 20 000 polozek novych a holky pri zapisovani delaji chyby a ja je neresim protoze to pritahne nejake lidi taky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0