Autor Zpráva
euzen
Profil
Ahoj,
provozuji jediný český web o jistém produktu, který se doposud v ČR oficiálně neprodával. V současné době se produkt začne oficiálně prodávat v ČR a jeho oficiální distributor požádal o umístění reklamy na mé stránky. Chci se zeptat v jakých částkách se pohybuje cena za reklamu (žádná jiná reklama na webu není a nebude) na stránce za měsíc? Za den navštíví web cca 250 unikátních návštěvníků.
Předem díky za rady
panther
Profil
euzen:
o jakou jde stránku? O jaký jde produkt? Jakého formátu bude reklama? Kde bude umístěná? Kdo bude cílová skupina uživatelů, bude na reklamu klikat?

Mno, tolik náznak základních otázek, snad ti dojde, že na tvůj dotaz nelze odpovědět. Obecně platí, že cena se pohybuje přesně tam, kde je ochota nabízet a poptávat zároveň.
euzen
Profil
Jedná se o www.uggaustralia.cz, jedná se o australské boty z ovčí vlny, reklama bude mít rozměr klasického banneru 468x60 a bude klikací. Cílová skupina jsou uživatelé kteří si doposud boty objednávali ze zahraničí a nyní budou mít možnost nakupovat v ČR, jelikož ten kdo o botách nevěděl na stránky nezavítá.
ninja
Profil
Zkuste se domluvit na větší spolupráci než jednom banneru, který většina lidí bude ignorovat. Recenze, poradna, atd. Přinese to více vám i dodavateli.

Než se domluvíte na ceně je potřeba dohodnout, dle čeho budete odměňován. Možností je mnoho: za zobrazení, klik, kvalifikovaný uživatel, provize z prodeje, atd.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0