Autor Zpráva
okolojdouci
Profil *
Mám doménu s pěkným názvem, chci na ní postavit web, ale nemám na to čas, dostanu se k tomu možná za půl roku. Vzpomněl jsem si, že Google Adsense nabízí tuto formu reklamy. Jestli správně chápu, nastavím přesměrování a google se komplet postará o obsah, který bude tvořen reklamou.

Zajímalo by mě, co si o tom myslíte. Jednak mě zajímá, jestli mi google nějak pomůže - v jeho vlastním zájmu - nahoru. Doteď jsem tam měl nějaké provizorium, abych lidem nabídl aspoň něco. Ale na ladění nebyl čas a návštěvnost byla minimální. Můžu čekat nárůst?
Dále: co bude, až se k tomu dostanu a dám tam svůj vlastní obsah? Jak se google staví k webům, kde je jen reklama a pak naprosto nový obsah? A jak se k tomu staví seznam? Myslím tím tu stránku google reklam (jsem si jist, že je to detekováno.
okolojdouci
Profil *
Název domény přesně odpovídá oborovému katalogu, takže je to ve stylu autoservisy.com, realitni-kancelare.com apod.
ninja
Profil
Prehrada-Orlik.cz - žívá ukázka jak taková doména vypadá. Z důvodu nedokonalé lokalizace není úspěšnost velká. Vytvořit vlastní MFA web je vhodnější.
okolojdouci
Profil *
ninja:
Díky. Představu jsem si udělal, MFA versus reklama si nějak zvážím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0