Autor Zpráva
pain
Profil *
Ahoj,dajú sa nejak zadarmo získať zlavové kupóny pre adwords?
našiel som niečo takéto:
https://services.google.com/fb/forms/adwordscoupon/
Má niekto s tým skúsenosti?/pozná iný spôsob?
ninja
Pokud zde uvedete kontakt a napíšete alespoň obecně co chcete inzerovat, dost možná vám někdo kupón zašle. Vždy mají omezenou platnost a někdy je težké všechny udat.
fíla
Profil *
Psal jsem tam a nic...tak jak tedy ziskat kupón?
Davex
fíla:
Přečti si prosím ninju ještě jednou a pořádně.
ninja
Ještě jednou, protože se blíží Vánoce a pozornost při čtení evidentně upadá:

Pokud chcete začít inzerovat v Google Adwords, vložte sem kontakt na sebe a odkaz na web, který chcete inzerovat.

Možná dostanete kupón na 1800 Kč k proinvestování v Google Adwords.

PS: Kontakt myslím jméno a email. Ne "napiš ma na ICQ 123456" atd. Jestliže sem nechcete vložit odkaz na web, který plánujete inzerovat, neobtežujte se ani vkládat kontakt.
fíla
Profil *
OK, už to chápu:)

možná vám někdo kupón zašle
Kdo je tím myšlen?
ninja
fíla: Jsem tím myšlen minimálně já, ale možná se přidá i někdo další. Proč se ptáte, když kupón nechcete (jinak byste jistě již napsal kontakt a odkaz na web)?
fíla
Profil *
ninja:
Zde kontakt:
newsinlevels@gmail.com, www.newsinlevels.com
Mari
Profil *
Když obdržím kupon tak kolik času mám na jeho užití? Nepropadne po určité době?
ninja
Mari: Propadne, konkrétní doba se liší dle typu kupónu (většinou 3-6 měsíců). Jendá se ale o termín na aktivaci kupónu. Jakmile s jeho pomocí jendou nabijete kredit, ten už vydrží.
Soccer123
Profil *
Z komunikace výše chápu, že asi byl kupon uživateli přidělen. Mohl bych vás poprosit, zdali bych též nemohl o kupon zažádat. Zahájil jsem nový web a rád
bych si tímto s Adwords rád pomohl a naučil. Můj kontakt: www.vasfotbal.cz, email: vasfotbal@gmail.com. Těším se na vaší reakci a předem velmi děkuji.
ludvajus92
Profil *
Zdravím, chtěl bych také poprosit někoho, pokud má nadbytečný kupon do Adwords, jestli by mi ho nemohl věnovat na email ludvajus92@centrum.cz. Spouštím nový projekt na vytvoření životopisu a chtěl bych se naučit pracovat s PPC, ale chtěl bych si to nejdříve vyzkoušet s "penězi od googlu" než tam pošlu peníze peníze.
Reklamni-Kupony.cz
Pokud byste měli zájem o kupony pro vyzkoušení inzerce pro AdWords, Facebook či AdCenter, naší nabídku naleznete na http://reklamni-kupony.cz/.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: