Autor Zpráva
tooor
Profil *
Reklama CPT (cost per thousand) tedy cena /za 1000 zobrazení stránky s reklamou.
Tenhle reklamní sytem CPT se mě zdá celkem fér ,a výhodnější ,než čekat na klikance,kde dostanu peníze jen když se jeden z tisícovky návštevníku uráčí kliknout na reklamu.
mám ted ve vystavbě jeden velkej /spíše obří projekt/
nedávno jsem našel na googlu strej blog"2003" s článkem právě o tomhle.Byla tam řeč o
Seznamu
neviditelnempsu.cz
a dalších...... Seznam měl tenkrát CPT nevím už přesně neco okolo 180kč/1000
pes zase 450kč/1000
což při počtu navštev jou obrovské zisky!!
jak jsem už vyšše napsal mám ted rozpracovanej ,celkem velkej projekt pracuji na nem už rok ,a letos okolo léta bych ho rád dokončil,a nasadil do ostrého provozu.
Jak bude uspešnej nevím,ale dělal jsem to stím,aby to zaujmulo širokou veřejnost všechny vekové kategorie předběžne odhaduji "pesimisticky"navštevnost neco mezi 15 000 UIP/den
Optimisticky 30 000 až 50 000uip/den
jelikož mě program,jako adsense moc neříká přemýšlím o nasazení CPT ,ale realné zkušeností s tím nemám
Jaka by byla idelaní cena na hlavní stránce 1000/?
kdyby se to podařilo prodat 50kč/1000 s počtem 3 reklam na hl.straně byl by to celekm obrovskej zisk když bych ktomu přičetl i podstránky za cca 10kč/1000
tak mě to i v pesimistickych odhadech navštevnosti vycházi na celkem slušné peníze.!!!
A v optimistických odhadech navštevnosti bych byl trak říkajic za vodou :-)
Jakou máte vy zkušenost s CPT a jak mate nastavený ceník?myslíte že je realné,aby web s 15 00 // 50 000 uip den prodal reklamu na hlavní straně za 50kč/1000 ?????
lukass
Profil *
Já myslím, že v žádném případě, zdá se mi to jako vážně hodně peněz - pouze za zobrazení.
Proč by jinak někdo si tam dával reklamu, kde má třeba 0,3 Kč za kliknutí, když by trhnul takový balík na zobrazení?
Kdyžtak pošli odkazy na té různé články o CPT
Zdar
147258369
Profil
Ja si myslim ze to realne je, napriklad jedny webove stranky s financni tematikou maji v ceniku 1000,- /1000 zobrazeni za 2 banery, a to maji denne 3500 zobrazeni. Takze 50kč/1000 realne na ceskych strankach je.

Nicmene problem by asi nastal v pripade, kdyz stranka neni v cestine, ale napriklad v anglictine a navstevnici jsou z celeho sveta, cili pak by to asi bylo nerealne. Nevi nekdo jak resit tento problem? Podminka je aby platili za zobrazeni stranky. Vim ze existuje Adsense, ktery je pro toto vytvoren, ale ten plati za kliky, coz je k nicemu.

Za rady dekuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0