Autor Zpráva
Ashgriel
Profil
Dobrý den, chci se zeptat, jestli dostanu ban, když dříve jsem prosil kamarády, aby mi někdy kliknuli na reklamu. Je to sice pár měsíců zpět, ale už se blížím k první výplatní pásce od googlu. Myslíte, že až dosáhnu hranice pro výplatu, dostanu ban ?
Sir Tom
Profil
Ashgriel:
Také dobrý den,
záleží na počtu kliků a na množství vyplacené odměny tímto způsobem - Google není hloupý a určitě si své bude hlídat.
Ashgriel
Profil
CCA 5 eur tímhle způsobem a to mě štve :/
KronnY
Profil *
Tuhle možnost bych určitě nevylučoval, Google si to všechno hlídá a může na to přijít - jak říkáš až ti budou chtít něco vyplatit.

Oni si zaznamenávají IP adresy, počty kliků z IP adres, čas a tak podobně. Když už takovou pitomost dělám, tak se jí snažím dělat tak aby na to nikdo nepřišel. Klikám jen občas, jednou denně, někdy vynechám, ne ve stejný čas.

Doufám ale že jsi na reklamu neklikal sám, pokud ano ... můžeš ho za to dostat hned - přeci jenom nikdo ti nebude platit za to, že jsi ZFALŠOVAL kliknutí (podvedl inzerta tím i ukradl jeho peníze, které dal za reklamu). Je to přímo napsáno ve smluvních podmínkách a jistě jsi s tím musel při registraci souhlasit .. Každopádně - Nebudu klikat na své reklamy, Nebudu vybízet ostatní uživatele aby mi klikali na reklamy. Pokus se už takovou blbost příště nedělat :)

Teď už s tím ale nic neuděláš, je teď už jen na Googlu jestli tě za to potrestá nebo ne .. ale pokud na to příjdou můžou udělat 2 věci (případně jejich kombinace):
a) Dostaneš BAN
b) "Ukradené" peníze se vrátí inzertovi (a tobě se nic nestane - maximálně nějaké varování a samozřejmě nějaká ta důvěryhodnost)


Já u Google AdSense jsem, jsem spokojen s tím co mi tam klikají uživatelé normálně.
Ashgriel
Profil
Sám na svém IP jsem v životě nikdy nic neklikal, max ve škole :D a jen kamaradi, ale jak rikam bylo to max 5 eur za hodne dlouhy obdobi :D no a ted mam strach protoze vydelky z adsense se neustale zvysujou :/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0