Autor Zpráva
7Skun
Profil
Dobrý den. Registroval jsem se do Google AdSense. Potvrdil jsem webovou stránku a nyní mají zkontrolovat, zda je web v pořádku. Ale píše mi to:

Problémy:
- Obtížná navigace na webových stránkách

---------------------

Další podrobnosti:
Obtížná navigace na webových stránkách: Během kontroly jsme na Vašich webových stránkách zjistili obtížnou navigaci. Mezi možné problémy s navigací patří: stránky s přístupem po zadání přihlašovacích údajů/omezeným přístupem, nefungující odkazy, nadměrný počet vyskakovacích oken, vyhledávače připojení, stránky v rekonstrukci nebo nezprovozněné stránky.


Nemůžu ovšem nic najít. Mé webové stránky jsou : www.abeceda-konare.sweb.cz. Prosím poraďte.

Předem díky!
Marek Prokop
Profil
Nevím, jak se Vám daří ty stránky vidět správně, ale máte tam chybné kódování češtiny, takže znaky s diakritikou jsou porouchané. Příklad:

"Dorozumívání koní je založeno na øehtání, dotecích a pøedevším na pohybech. Øehtání konì v zajetí je normální, ovšem v pøírodì to tak èasté nebývá, jelikož by øehtání mohl uslyšet predátor. Jelikož konì žijí v pøírodì ve stádech, vystaèí si právì s pohyby."
7Skun
Profil
Marek Prokop:
Už to mám zpraveno...myslíte že to bylo kvůli tomu - mně to ale ukazovalo zcela normální češtinu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0