« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
máte někdo zkušenosti s vyděláváním peněz přes www.adfox.cz ? kolik se dá měsíčně vydělat?
Petra
Profil
Vzhledem k tomu, že to ještě ani měsíc neběží, tak to těžko bude někdo vědět.
halogan
Profil
Kamarad si dal AdFox na stranky (ma nekolik tisic zobrazeni denne) a pry ma jen asi 15 kliku denne. Stezuje si na malo inzeratu v systemu.
meca
Profil
Mno hlavně třeba na takovým JNW.com se moc nezobrazuje... A když už se zobrazí, tak tam jsou buť květiny On-line, zlatý mince nebo jyxo...

Takže těch inzertů tam opravdu asi moc není...
Yuhů
Profil
Petro, ono to běží. Inzeráty jsou dole pod výsledky vyhledávání.
Petra
Profil
Yuhů: no běží, psala jsem "ani měsíc" a činit závěry u něčeho, co se ještě nestihlo rozkoukat se dost dobře nedá. Jak už bylo řečeno nemají ani inzerenty (když nepočítám celkem slušnou záplavu k dotazům zcela nerelevantníma vlastníma věcma jako mailbox, vyvolení, xchat ...), takže jaképak běhání :-)

Lehce OT: Toho přesunutí pod výsledky jsem si ale fakt nevšimla. Ještě před tak dvěma dny to bylo v pravém sloupečku pod modrou lištou "doporučujeme", vypadalo to skoro jako čtyřřádkový AdWords a mělo to celý tučný titulek. Docela nepřehlédnutelné. To shození dolu mi přijde jako podraz na vlastní systém :-)
simka
Profil *
ani jsem nevěděl, že to funguje teprve měsíc :-)
Yuhů
Profil
Petro, omlouvám se za poučování. Já jsem si tvůj zápisek chybně přečetl (místo ani jsem přečetl asi).

To přesunutí dolů je zvláštní. Ale vzhledem k tomu, jak blbě jim funguje klikání na placené katalogové zápisy s logem, je přesunutí dolu logické. Mám na vlastních službách ověřeno, že lidé ve výsledcích vyhledávání na Centru přeskakují zápisy s logem a automaticky rolují dolů. Dolů a dolů, až na slušné výsledky Morfea.

Přesunutím dolů Centrum parazituje na vlastním hledání. Ale to "parazituje" tady myslím bez emocí, není na tom nic špatného, zneužívají pouze sami sebe, nic víc.
Stana
Profil *
Prosím pomůže mi někdo? Mám web.stránky a nemůžu vepsat kód na reklamu Adfox. Počítač říká, že je nedokončená žetězcová konstanta. Jsou vyrobené ve Front Page a já neznám nikoho kdo umí HTML. Díky moc.
Yuhů
Profil
Stana, požádej o pomoc svého prodejního zástupce z AdFOXu. Nedokončená řetězová konstanta znamená chybu v javascriptu. Na to jsme tu všichni krátcí, když ten kód nevidíme (a nechceme ho vidět, opravdu to je starost toho, kdo ti to prodal nebo kdo ten systém provozuje)
simka00
Profil
adfox už se začíná rozšiřovat, prý už mají přes 6000 klíčových slov. má už cenu se zaregistrovat a dát jejich reklamu na stránky?
Tower
Profil
U adfoxu mi hlavně vadí nízká výše provize začínající od 20%, tedy s takovou výší bych do toho nešel, ale pokud se Vám podaří nasmlouvat více, začíná to již byt zajímavé. Tím,že se to zobrazuje na velkých serverech, přibývají inzerenti rychle, ale zase z omezené skupiny. Nejlepší je to vyzkoušet, když se Vám to nebude líbit, tak to jednoduše stáhnete.
Karol Veleba
Profil
AdFOX ma uz viac ako 9 000 aktivnych slov. Registracia Vas nestoji nic, len chut to vyskusat. Zaregistrovanych je viac ako 400 webov a kazdy den sa hlasi cca 5 dalsich. Zakladna provizia je 20%, weby so zaujimavou cielovou skupinou, alebo navstevnostou, maju sancu si vahadat viac.
simka00
Profil
na 3500 zobrazení mám jen tři kliky po třech korunách.. je u takovéto reklamy tak malý poměr běžný? kolik bývá u adsense?
Martin Kuželka
Profil
simka00: to je opravdu hodně málo. Konkrétní čísla z Adsense ti asi nikdo neřekne - při registraci souhlasíš s podmínkama, kde je to zakázané.
Petra
Profil
Nevím jak u konkrétního webu v AdSense, ale zprůměrovaně (obsahové cílení v AdWords) co jsem měla možnost vidět, tak se běžně CTR pohybovala kolem 0,1 - 0,2 %, což zhruba může odpovídat. U konkrétních "normálních" webů to bude víc, ale nemyslím, že o moc. Navíc není 3500 zobrazení jako 3500 zobrazení, zvaž kolika UIP odpovídá tvých 3500 zobrazení.
simka00
Profil
možná to bude tím, že jsem zjednodušoval a zrychloval kód, takže jsem hodně testoval (počítám tak pět set by mohlo být ode mě :)
Anonymní
Profil *
Právě jsem si také zřídil účet a hned umístil ikonky. Samosebou jsem to hned vyzkoušel zkušebním klikem, bohužel se to ve statistice nezobrazilo. Nevíte, čím to je?
simka00
Profil
Anonymní
statistiky naskakují jednou za 12 hodin (rozhodně to není hned)
halogan
Profil
Anonym: Kontrola IP/Cookie?
PaT
Profil *
Existuje nějaký aktualizovný seznam partnerů AdFox? Aby inzerent mohl vyhodnocovat, jestli se jeho oborový inzerát zobrazuje na trochu relevantních stránkách?
SUNíčko
Profil *
Neděje se dnes něco s AfFoxem? Točím na svém webu jejich systém a dnešní stav
25. 1. 2006 0 0 0,00% 0,- ... asi ještě porodní bolesti :)
SUNíčko
Profil *
tak děje :-/

oficiální odpověď: v posledním týdnu ale programátoři řeší problém se statistikami, které se nestačí dopočítávat vinou velmi rychlého rozrůstání počtu inzerentů a partnerů. Na odstranění chyby intenzivně pracujeme.

Ach jo.
simka00
Profil
SUNíčko
dneska jsem s nimi mluvil kvůli podobné záležitosti (zdál se mi nízký CTR) a sdělili mi to stejné.
stejně se těším na google adsense
SUNíčko
Profil *
Tak jsem AdFox ze svého webu odstranil, protože proč mít na webu něco co nefunguje? Již dva dny jim to nic nepočítá :-/ Už aby zde byl Google AdSense.
Petra
Profil
IMHO to, že to nevypisuje statistiky neznamená, že to ty kliky nepočítá. Spíš jen bude přehled k dispozici později.
SUNíčko
Profil *
Petra, a neměla by taková informace být někde na titulce adfox.cz? Takhle si o tom nelze myslet nic jiného než si myslím. Navíc dopočítat kdy? Za týden? Budou takové statistiky důvěryhodné?
SUNíčko
Profil *
Petra, obávám se, že tvé tvrzení o dodatečném dopočtu není zcela pravdivé, protože statistika AdFox tvrdí
25. 1. 2006 0 0 0,00% 0,-
26. 1. 2006 14 19028 0,07% 14,-

25. 1. jsem měl jejich systém na svém webu 24 hodin v kuse a výsledek? Mám 0.
Petra
Profil
To nebylo tvrzení, to byla domněnka, je taky možné, že se ti tam reklamy vůbec nezobrazovaly, ale to budeš vědět spíš ty.
simka00
Profil
Petra
mně to taky vynechalo pár dní, ale já adfox chápu a zatím si toho moc nevšímám
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0