« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Petra
Profil
simka00
Mně to právě vynechalo zase "pár" zobrazení, proto si nemyslím, že jde o nezapočítání prokliků, nýbrž o nezobrazování.
Hds
Profil *
Měl bych dotaz, jak dlouho trvá než AdFox zaindexuje obsah mých stránek, aby mohl zobrazovat relevantní textové reklamy (aspoň trochu relevantní :) ? Zatím nezobrazuje vůbec nic (resp. reklamu na můj vlastní web), nebo reklamy víceméně nerelevantní (server je o zdraví a reklama je např. na ČSOB...). A doplňující dotaz - je nutné během této doby mít ten zobrazovací kód na stránkách? Protože přece jenom, radši nebudu zobrazovat reklamu žádnou než nerelevantní... Ještě dodám, že jsem se zaregistroval teprve před 2 dny. Díky.
saix
Profil *
adfox je celkem na nic pokud nemate informacni web typu idnes nebo proste neco takoveho... protoze zobrazovanych odkazu je prilis malo na to aby byli dostatecne relevantni... me navstevniky reklama zjevne nezaujala.... 64 kliknuti na 653 538 zobrazeni
Hds
Profil *
saix> to neni moc povzbuzujici... nicmene myslim ze to zalezi na zamereni webu. Pokud je web dobre zacileny, tak ta uspesnost snad bude vyssi.
simka00
Profil
saix
já mám na 83460 zobrazení 71 kliků
Hds
Profil *
Hmm, tak to bude mozna lepsi to na stranky vubec necpat... radsi nevydelat tech par korun a mit web bez reklam nez tohle... ?
SUNíčko
Profil *
Tak to jsem na tom jak se zdá ještě relativně dobře :)

674 kliků na 1 063 587 zobrazení, ale i tak souhlasím s tím, že zobrazované reklamy jsou více než nerelevantní. I já mám všude ČSOB a Čedok :)
SUNíčko
Profil *
Jen se chci zeptat, taky Vám v současnosti Adfox vynechává některá políčka? Tedy zobrazí třeba jen 2 z 5 inzerátů? :]
SUNíčko
Profil *
Jinak jim to dle mě zase hapruje na nějakého indexovacího bota, za dnešek mám 118 kliků z 2222 zobrazení, za předešlé únorové dny jsem nenasbíral ani 100 kliků :)
SUNíčko
Profil *
Dnes se díky AdFoxu opravdu bavím :) již mám 325 prokliků a klikrate 9 procent :)) Ještě pár dní tímto tempem a budu mít více než v práci :)
MartinSokl
Profil *
simko jak si docilila tohoto kodu na adfox mi ti tam pri generovani vyhazuje jen tak max 3 radky ?
<!-- Skyscraper 120 x 600 - 4 inzeraty -->
<div style="width: 120px; border: 1px solid #000000; font-family: arial, verdana; font-size: 9pt; height: 600px; background-color: #ffffff; color: #000000; overflow: hidden;">
<div style="background-color: #000000; height: 16px; padding: 0px 3px 0px 3px; text-align: right;">
<a href="http://www.adfox.cz/" style="color: #FFFFFF; font-size: 8pt; font-weight: normal; text-decoration: none">Reklama adFox</a></div>
<div style="border-bottom: 3px solid #000000; padding-bottom: 2px; height: 141px; _height: 146px; overflow: hidden;">
<div style="text-align: left; padding: 2px;"><a href="http://ad.adfox.cz/ppcbe?kod=2da27383d018289225723d91addac1eaf3e a030c6f2716dad0eafd114041d04f9&amp;cil=http%3a%2f%2fwww%2ecedok%2ecz%2 fzajezdy%2f" style="color: #000000; font-size: 10pt; font-weight: bold;text-decoration: underline;">Exotika s CK Cedok</a></div>
<div style="padding: 2px 2px 0px 2px;">Exoticka dovolena v zamori.
Last minute - Afrika, Oceanie, atd.</div>

<div style="text-align: right; padding-right: 2px;"><a href="http://ad.adfox.cz/ppcbe?kod=2da27383d018289225723d91addac1eaf3e a030c6f2716dad0eafd114041d04f9&amp;cil=http%3a%2f%2fwww%2ecedok%2ecz%2 fzajezdy%2f" style="color: #000000; font-size: 8pt; text-decoration: none;">www.cedok.cz</a></div>
</div>
.... a dale nebudu to tu kopirovat cele
simka00
Profil
MartinSokl
OT: nejsem žena ;)

kód vkládám přes php:

<?php
@readfile ('http://ad.adfox.cz/ppcbe?js=0&format=000000ffffff0000000000000000002 0&partner=xxx&stranka=http://'.$_SERVER['HTTP_HOST'].$_SERVER['PHP_SEL F'].'?'.$_SERVER['QUERY_STRING']);
?>


SUNíčko
to musí být nějaká chyba, nebo máš nějaké divné návštěvníky, kteří ti pořád klikají na reklamy...
SUNíčko
Profil *
simka00 já hlasuji pro chybu :) nyní se mně pro změnu zobrazuje z AdFoxu 3 plná políčka a 2 prázdná. Zkrátka systém stále plný chyb.
simka00
Profil
asi mám štěstí, ale mně se zobrazí vždy všechna políčka...

zkus si nastavit vlastní reklamu v nastavení kontext -> moje reklamy
SUNíčko
Profil *
simka00 a k čemu je to dobré? Nebudou se tak odečítat peníze z mého účtu? Díky.
simka00
Profil
SUNíčko
'Co to jsou "Moje reklamy"?

"Moje reklamy" jsou určeny pro propagaci vašich stránek, článků apod. Reklamy, které jsou zde zadány se budou zobrazovat v nevyužitém reklamním prostoru adFOX pouze na vašich stránkách. Protože tyto reklamy využívají pouze nevyužitý prostor, nejsou nijak cíleny. Za kliky na tyto reklamy nic neplatíte a ani není za takto realizované kliky vyplácena provize.'
Hds
Profil *
Mám dilema :) Na mém webu zobrazuji AdFox reklamy. CTR je dost nízké (nevím jestli je povoleno zveřejňovat přesné číslo), takže z toho "skoro nic není". Přesto, časem by to mohlo stačit na pokrytí alespoň hostingových nákladů. A teď - je lepší si těch pár korun vydělat jiným způsobem a web nechat čistý bez reklamy, nebo to tam nechat....? Je pravda, že přidání reklamy na web nemělo žádný negativní vliv na návštěvnost, na druhou stranu ty reklamy opravdu nejsou moc kontextově zacílené (zdraví x ČSOB x Prodej aut...). Co byste dělali na mém místě, nechat nebo vyhodit? Dík.
SUNíčko
Profil *
Teď se mně zobrazila na mém webu v rámci AdFox opravdu humorná reklama :)

titulek:hokus pokus
text: gd rghrfghb fnbn frnb dfnbnf dfnbn

Na to nelze nekliknout :)
SUNíčko
Profil *
neví někdo co znamená tato hláška při pookusu se nalogovat? Uživatel nemá aktivovánu potřebnou roli nebo je role dočasně blokována.
Karol Veleba
Profil
AdFOX do 1.3. pripavil zmenu proviznych podmienok pre partnerske weby. Kazdy web bez rozdielu velkosti od nas ziska 30%.
Karol Veleba
Profil
A to nie je všetko. Každý partner, ktorý od adFOXu dostane províziu, získa tričko adFOX.
SUNíčko
Profil *
Karol Veleba, myslím, že lidé by více uvítali aby ten systém fungoval tak jak má, než tričko. Včera byl výpadek takřka celý den a hláška Stránka nelze zobrazit se jistě na každém webu vyjímá velmi přijemně :/
SUNíčko
Profil *
Navíc to nefunguje jak tu píšete. I dnes se mně počítá za klik 1 Kč, tedy 20 procent, nikoliv 30. A to nemluvím ani o tom, že vám nefunguje výplata provize. ALe co, já si se slečnou na vaší technické podpoře povídám velmi rád :))
kchrz
Profil
Chtěl jsem se zeptat,adfox již běží docela dlouho. Dostal jste od nich už opravdu nějaké finance na účet?
SUNíčko
Profil *
kchrz, asi tě to nepotěší, ale odpověď je zatím negativní. Nechál jsem si vyplatit firemní i svůj účet a výsledek. Zatím nula Kč na účtě od AdFox :-/ Dle mě autoři tohoto systému nepochopili, že stačí vytvořit kvalitní systém a ten už pak sám okolo sebe bude šířit to, že je dobrý a hodný použití na webu. Bohužel, autoři si radši kupují reklamu na cizích serverech, aby do AdFoxu vůbec někdo šel. Škoda.
kchrz
Profil
smutná bilance.
Koukal jsem dle smluvních podmínek : částka bude vyplacena až po navršení limitu 1000,- a to 1. dne následujícího měsíce. 1000,- jsem překročil, uvidíme tedy 1.dubna. Jestli to nebude nějakej apríl :-(
Karol Veleba
Profil
SUNIicko

Vasa faktura uz bola poslana na financne oddelenie pred par dnami. Osobne som ju podpisoval. A tiez dostanete od nas tricko adFOX.

Zatial si na proviziu siahlo 38 malych webov. Nepocitame do toho weby, ktore mesacnu proviziu 1000 Kc presahuju pravidelne svojou velkostou.
Karol Veleba
Profil
Pripravili sme dalsiu akciu, aby si mohol adFOX skusit skutocne kazdy. Vyska minimalnej objednavky je znizena na 1000 Kc. Akcia ma zatial mesacne trvanie do 13.4.2006. Podla zaujmu sa rozhodne ca Vam ponukname dalej.
SUNíčko
Profil *
Karol Veleba, zda bych mohl mít dotaz, tak bych se rád zeptal, zda jste si skutečně jistý, že Váš systém počítá kliky jak má. Jistě máte možnost se podívat na statistiky mého účtu a proto se chci zeptat, jak je vysvětlitelné, že tak 98 procent dnů se výdělek pohybuje kolem 10 Kč zatímco během 2 procent dnů se vyšlphá na částky v řádu stovek. Dle mě tohle nejsou kliky lidí, ale botů, ale mohu se plést.
mr.bean
Profil *
kontroluje adfox IP/cookie , nebo si kazdej muze naklikat treba tisic korun denne ?
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0