Autor Zpráva
Colek
Profil
Ahoj,
máte někdo zkušenosti se sklikem ? Přesněji mi jde o způsoby vyplácení provizí ( minimální částka pro výplaty, zda o vyplacení musím požádat nebo je to automatické ). V celé seznam nápovědě jsem se k tomu nic nedočet.
panther
Profil
Colek:
opravdu ne? Asi jsi necetl dost pozorne.

- Fakturačním obdobím je období jednoho kalendářního měsíce.
- Provize je Partnerovi přiznána vždy po uplynutí Fakturačního období a vyplacena do 30 dnů od data vystavení dokladu, za předpokladu, že celková dosud nevyplacená provize za takovéto Fakturační období přesáhne částku 1000,- Kč, u plátců DPH 1000,- Kč bez DPH.
- Vždy k 31.12. provede Provozovatel úplnou fakturaci a úhradu dosud nevyplacené provize, a to bez ohledu na výši vyplácené částky.
zdroj: http://napoveda.sklik.cz/cz/partner/smluvni-podminky-partnera/
Colek
Profil
Ano tohle jsem četl, ale zřejmě nepochopil.
...na základě tohoto bych měl usoudit, že...
1. Provize jsou vypláceny automaticky
2. Minimální částka pro výplatu je 1000 Kč

...je to tak správně ? Bod 1 soudím podle toho, že znám AdSense, kde jsou provize vypláceny automaticky a pochopí to přímo z administrace i laik jako já.
jenikkozak
Profil
Colek:
1. Provize jsou vypláceny automaticky
Ano.

2. Minimální částka pro výplatu je 1000 Kč
Pokud za v jednom měsíci budeš mít „na účtu“ více než 1000 Kč, tak ti je další měsíc pošlou. Pokud tam v tom měsíci budeš mít méně než tisícovku, převádí se do dalšího měsíce.
Na konci roku ti pošlou zůstatek bez ohledu na to, jestli je větší nebo menší než 1000 Kč.
Colek
Profil
Aha, teď už v tom mám jasno :)... Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0