Autor Zpráva
Hybajda
Profil *
Dobrý den, chtěl bych využít reklamy Google Adwords pro prodej nemovitosti. Šlo by udělat informační web kde by byly fotky a informace čistě jednoho určitého bytového domu a na něj poté odkazovat pomocí reklamy Adwords? Nevím zda by stačil obyčejný web nebo už bych musel zakoupit web komerční nebo něco podobného. Děkuji
Martin02
Profil
Hybajda:
Kvůli jednomu domu bych rozhodně nedělal celý web. I když budeš mít reklamu na AdWords, tak bude chvíli trvat než se web někam dostane a někdo si ho prohlédne.
Já bych využil nějakého webu, který je určen pro inzerci.
ninja
Profil
Hybajda: Samozřejmě je možné vytvořit stránky. Pro jednorázový prodej jendoho domu/bytu bych zvolil web postavený na nějakém CMS nástroji zdarma, třeba Weebly.com. Tento web pak budete propagovat v Adwords. Ale důležitost inzertních serveru jako jsou Sreality.cz je také velmi důležité.

Martin02: Co a proč bude trvat se někam dostat? Reklama v Adwords se spustí okamžitě a na jaké pozici se inzeráty zobrazí je zcela v moci inzerenta.
Martin02
Profil
ninja:
Myslel jsem to tak, že bude chvíli trvat než stránky budou dostatečně navštěvované atd. A hlavně mi přijde mnohem jednodušší dát někam inzerát, třeba i zdarma, než pro jednu nemovitost vytvářet celé stránky.
ninja
Profil
Martin02: navštěvované mohou být stránky okamžitě. Pravděpodobně myslíte návštěvnost z přirozeného hledání ve vyhledávačích, ale ta v tomto případě bude dělat zanedbatelné množství. Právě PPC reklama, inzerce na realitních serverech a v místě nemovitosti bude dělat většinu návštěvnosti.
jenikkozak
Profil
Martin02:
dát někam inzerát, třeba i zdarma
Když prodáváš něco v řádu milionů, je pro tebe vytvoření webu v jednotkách tisíc zanedbatelná částka, zvlášť když vezmeš v úvahu, že díky lepší reklamě můžeš objekt prodat dráž o několik desítek procent.
Martin02
Profil
jenikkozak:
Ano, v tomhle s tebou souhlasím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0