Autor Zpráva
Peyton
Profil *
Zdravím kolegy,
rád bych se zeptal někoho, kdo používá Analytics, jak je na tom. Totiž popravdě nevím, jestli mé výsledky jsou, nebo nejsou špatné.
Pokud vemu měřítko množství objednávek, tak spokojen celkem jsem. Nejsem ale spokojen s množstvím objednávek vs množství návštěv.
Jedná se o sortiment, který nepodléhá módě, který potřebuje každý a pořád. Konkurence nám nenarostla, spíše naopak.
Návštěvnost je jednou tak veliká, jak 2 roky zpět, ale objednávky a prodeje stejné.

Údaje jsou v časovém období od začátku roku:
průměrná doba návštěvy: 2:56
procento nových návštěv: 58,9%
Počet stránek na návštěvu: 3,98
Míra okamžitého opuštění: 44,59%
Průměrná denní návštěvnost je asi 1300 UIP. 2 roky zpět jsem byl na půlce, ale se stejným množstvím objednávek.

Vím, že konečné a nejvíce rozhodující je obchodní úspěch, ale i z těchto údajů musí jít mnoho vyčíst. Zajímá mě tedy porovnání.

Děkuji moc,
Peyton

Moderátor jenikkozak: Titulek „Hledám trochu porovnání“ nevystihoval podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
ninja
Profil
Neuvedl jste konverzní poměr, průměrnou výši objendávek, procento opakovaných nákupů, atd. tedy není co porovnávat. Ale je to stejně irelevantní, protože bez znalosti konkrétni oboru produktů težko soudit. Úplne jinak se prodává jídlo oproti sporákům, přestože se v obou případech jedná o sortiment, který nepodléhá módě, který potřebuje každý a pořád. Chápete?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0