Autor Zpráva
cajrix
Profil *
http://www.timeland.cz/partnersky-program

Rádi byste získali pasivní příjem, u kterého máte jistotu pravidelných příjmů?
Máte spoustu známých, vlastníte webové stránky nebo provozujete svůj vlastní blog?

V případě nákupu získáváte 12% z ceny prodaného zboží, průměrná cena takového prodeje je 3 000 Kč (tzn. pro vás odměna cca 350 Kč)
Všechny provize se vám budou sčítat a vy můžete kdykoliv zažádat o jejich vyplacení. V případě, že dosáhnete na timeland.cz 100 000 Kč obratu bez DPH, můžete si vybrat hodinky v hodnotě 2 500 Kč zcela zdarma.
Tato odměna se může samozřejmě sčítat, takže za obrat 200 000 Kč máte nárok na jednorázovou odměnu – hodinky dle vlastního výběru za 5 000 Kč.
K výdělkům stačí pouze dva kroky

Zaregistrujte se (http://partner.affilnet.cz/registrace/) do našeho affiliate programu v provizní síti Affilnet.cz
Umístěte odkaz nebo banner s Vaším ID na dobře viditelné místo kdekoliv vás napadne (ID naleznete ve vašem účtu)
Spolupracovat s námi může opravdu každý. Dokonce ani nepotřebujete své internetové stránky. Zmiňte se o tom, že jste nakoupili v našem eshopu někde na diskusích, důležité je, aby odkaz obsahoval vaše ID. (Před prvním vyzkoušením vše raději konzultujte s podporou naší provizní sítě, velice rádi a ochotně vám pomohou). Byla by škoda, abyste přišli o provize.
Ke spolupráci nepotřebujete živnostenský list. Vše můžete sledovat ve vašem rozhraní, víte přesně kolik jste za každý přes vás provedený prodej utržili.
Všechno je velmi snadné, v případě, že si s čímkoliv nebudete vědět rady, kontaktujte podporu provozovatele naší provizní sítě – affil@affilnet.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0