Autor Zpráva
JardaB
Profil
Zdravím, rád bych na partnerské webu umístil své reklamy a chtěl co nejvíce eliminovat systémy, které je budou blokovat. Jsou nějaká obecná pravidla, kterých je dobré se držet? Jak by měl a neměl vypadat zdrojový kód a jeho náležitosti, příp. názvy bannerů, velikosti, aj.?

nedávno mi byla umístěna reklama na web, kde má být 15 tis UIP zad den (cca 400 tis zobrazení), můj skriptík však naměřil pouze 10 tis zobrazení banneru za den. Bylo mi odpovězeno, že to může být způsobeno právě blokací reklam prohlížejícími uživateli.

pro ukázku připojuji můj zdrojový kód, který mi umožňuje reklamu zobrazovat

<a href="http://domena.tld/soutez/" title="Titulek"><img src="http://domena.tld/script.php?id=2&path=500x200" width="500" height="200" border="0" alt="popis"></a>
juriad
Profil
JardaB:
Měj takové reklamy, které nebudou mít lidé motivaci blokovat. I kdyby jsi zabránil jejímu blokování, stejně by na ně lidé, kteří reklamy blokují ze zásady, nekliknuli a samotné zobrazení by ti v prodeji nepomohlo.
JardaB
Profil
juriad:

Já nevím jestli jsi vůbec pochopil problematiku. Mraky lidí si nainstaluje různé programy na blokaci reklam, které blokují dle nějaké specifikace vše co vyhodnotí jako reklamu. Když někdo nechce všeobecně reklamu, tak je Tvá rada trochu k ničemu. Opravdu by mě zajímalo, jak přesvědčíš nějaký systém, který reklamy blokuje, že máš reklamu, která je motivující..

Jde i o tom že chci reklamu prodávat také na svém portále a tedy chci klientovi nabídnout takovou reklamní jednotku, která bude blokována co nejméně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0