Autor Zpráva
David1256
Profil
Dobrý den,

snažím se zprovoznit textovou reklamu do videí na YouTube přes Google AdWords, tak jako to je na obrázku níže.

Snažím se o to, aby se ta reklama zobrazovala ve videích s titulkem obsahujícím klíčová slova např. "Iron Maiden, Metallica..". Založil jsem si tedy Google AdWords účet, novou kampaň a nový reklamní plán a v reklamní síti nastavil klíčová slova na "Iron Maiden, Metallica..." a umístění nastavil na youtube.com. Účet mám už nabitý penězi a zaktivoval jsem tedy reklamní plán a teď jsem si chtěl ověřit, zda se ta reklama na YouTube opravdu při těch klíčových slovech zobrazuje a ona se nezobrazuje. Nevíte někdo, co jsem udělal špatně nebo jak to správně nastavit?

Děkuji.
ninja
Profil
Máte schválené reklamní texty? Kolik dní od spuštění to je? Nastavit jste dostatečnou cenu za za proklik? Máte i 0 impresí?
David1256
Profil
Ano, mám je schválené, reklama je spuštěná nyní třetím dnem, cena za proklik je asi 29 Kč (automatická) a stále 0 impresí.


Aha, tak teď jsem se přihlásil a hodilo mi to hlášku "zamítnutá reklama", předtím byl stav "OK", tak nevím. Prý špatná interpunkce. Klíčová slova jsou "způsobilá", ale asi si to neumí poradit s reklamou a nevím, co bych tam měl špatně. Jo, tak možná vím. Mám tam nedokončenou větu, jakože blablabla..., ty tečky to asi způsobují. Testnu a dám vědět.
ninja
Profil
Ano, 3 tečky "..." v Adwords reklamě být nemohou.
David1256
Profil
Tak už to funguje. Stejně je to zlodějna. Za 3 prokliky jsem zaplatil 60 Kč. Google AdWords nikdy víc...
ninja
Profil
Tak proč jste nastavoval tak vysokou cenu za proklik, když vám to již přijde moc?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0