Autor Zpráva
simpledino
Profil *
Dobrý den,

dovolujeme si Vás touto cestou oslovit ve věci spolupráce s Vaším e-shopem, kterou bychom rádi navázali.

Dovolte nám krátké představení. Jsme českou společností provozující webové stránky Sparky Cube (www.sparkycube.com), které poskytují novodobý personalizovaný věrnostní program pro elektronické obchody na území České a Slovenské republiky.

Nabízíme Vám možnost zvýšit obrat Vašeho elektronického obchodu bez jakýchkoliv měsíčních poplatků, a tedy možnost zapojit se do našeho věrnostního programu jako poskytovatel (prodejce) odměn, které poskytujeme našim dalším zákazníkům.

Když se některý z našich zákazníků rozhodne pro Váš produkt, získáte údaje klienta, jemuž produkt standardně doručíte poštou. Naše smluvní podmínky Vám umožňují, abyste k takto zasílanému produktu přiložili vlastní reklamní materiály. Kompletní znění smluvních podmínek najdete na našich stránkách.

Produkty, které budou tímto způsobem distribuovány mají potenciál velmi přesného cílení na zákazníky využívající produkty podobného charakteru resp. z podobné oblasti. Jedná se tedy o reklamní kanál, kterým můžete velmi jednoduše a levně oslovit další potenciální klienty.

Pokud Vás tato naše nabídka zaujala, rádi bychom Vás poprosili o zaslání údajů o několika vybraných produktech, s nimiž se chcete věrnostního programu zúčastnit. Ke každému produktu prosím uveďte jeho název, krátký popis a cenu včetně DPH a poštovného (na území ČR resp. SR, pokud produkt zasíláte pro obě země). Nezapomeňte prosím rovněž na jeho fotografii. V případě, že produktem disponujete v omezeném množství, uveďte prosím i to.

Doporučujeme Vám volbu několika levnějších produktů (v ceně nižší než běžně nabízíte ve svém e-shopu). Takto získáte velmi levnou, efektivní a přesně cílenou reklamu na zákazníky, kteří reálně využívají elektronické obchody ve Vašem odvětví.

Bližší informace o platformě, včetně dalších možností spolupráce naleznete na našich webových stránkách.

Jakékoliv Vaše dotazy velmi rádi zodpovíme.


Přejeme příjemný zbytek dne.

Juraj Patuš

Simple Dino s.r.o.
Bělehradská 858/23
Praha 2

Telefon: +420 774 978 073
E-mail: info@sparkycube.com
WWW: www.sparkycube.com
jenikkozak
Profil
Můžete mi prosím stručně napsat, co z této činnosti máte, abych nemusel číst 25 normostran vašich Obchodních podmínek a Ochrany soukromí?
jenikkozak
Profil
Takže je to nejspíš nějaká bouda. Děkuji za rozhovor.
Kuk
Profil *
To je linkbyldink. Ony už napovídají utm parametry v odkazovaných URL :-)
simpledino
Profil
Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za neskoršiu odpoveď. Nejedná sa o link building (linky máme označené len pre internú potrebu; táto diskusia už niekoľko rokov všetky linky starostlivo označuje rel=nofollow, takže by pre nás ani nemali z pohľadu SEO zmysel).

K Vašej otázke. Z nami sprostredkovaných nákupov si účtujeme drobnú províziu (rádovo 10 Kč za objednávku).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: